"Hotel Paradise". Bibi i Simon musieli zdecydować, która z par opuści program. Wybór nie był łatwy

W kolejnym odcinku z programem musiała pożegnać się jedna z dwóch par. O tym, kto opuści "Hotel Paradise" mieli zadecydować Bibi i Simon.

Zbliżający się wielkimi krokami finał trzeciej edycji "Hotelu Paradise" wiąże się z eliminacją kolejnych uczestników oraz rosnącą między nimi konkurencją. Pary muszą więc wykazywać się wzmożoną czujnością na tyle, na ile to tylko możliwe, bowiem w tym momencie mogą już opuścić program nawet z najbardziej - mogłoby wydawać się - błahego powodu. Takim okazał się między innymi zorganizowany przez Klaudię El Dursi konkurs, podczas którego uczestnicy musieli wykazać, jak dobrze znają swojego partnera. 

Nathalia Fok, Kamil PiórkowskiNathalia z "Hotelu Paradise" jest w związku z Kamilem. Przestali się ukrywać

Zobacz wideo Marcin z "Hotelu Paradise" zareagował na krytyczne komentarze na swój temat

"Hotel Paradise". Bibi i Simon musieli zadecydować, która z par opuści program. Kogo wybrali? 

Podczas tej konkurencji, prowadząca zadawała parom pytania dotyczące ich zainteresowań, wzajemnych relacji czy też rodziny i miejsc zamieszkania. Pozornie proste pytania sprawiły jednak nie lada kłopot, nawet najbardziej zżytym ze sobą uczestnikom. Swojego niezadowolenia z wykonanego zadania nie ukrywali Basia i Krystian oraz Kornelia i Krzysztof. Pary spodziewały się, że niepowodzenie w konkursie skutkować będzie odpadnięciem z programu. 

Niedługo potem prowadząca program Klaudia El Dursi wskazała dwie pary, które podczas wspomnianej konkurencji wypadły najsłabiej. Byli to - zgodnie z przypuszczeniami - Basia i Simon oraz Sara i Maurycy Jedna z par miała jeszcze tego samego wieczoru opuścić "Hotel Paradise". O tym, kto pożegna się z programem mieli jednak zadecydować Bibi i Simon, którzy podczas konkursu zdobyli najwięcej punktów. 

playerplus/hotel-paradise"Hotel Paradise". Do programu wróciła kolejna uczestniczka. Ola znalazła się w potrzasku

Chociaż decyzja wcale nie należała do najłatwiejszych, a logika podpowiadała, że program powinna opuścić para stanowiąca największą konkurencję, ostatecznie z "Hotelem Paradise" pożegnali się Sara i Maurycy.