"The Voice Kids". Widzowie rozczarowani decyzją jurorów. W finale zabraknie ich faworytki. "Reguły eliminują najlepszych"

W ostatnim odcinku programu "The Voice Kids" jurorzy zdecydowali, którzy uczestnicy zmierzą się w wielkim finale na żywo. Wybory jurorów nie wszystkim przypadły do gustu. Część widzów nie kryje rozczarowania.

Zgodnie z decyzją jurorów w finale "The Voice Kids" zmierzą się Tatiana Kopala z drużyny Cleo, Olek Klembalski z ekipy Dawida Kwiatkowskiego oraz Sara Egwu-James z drużyny Tomsona i Barona. To właśnie decyzja jurorskiego duetu podzieliła widzów. Część z nich w finale widziała bowiem Amelkę Borkowską.

"The Voice Kids". Widzowie zawiedzeni decyzją jurorów

Za nami pierwszy finałowy odcinek programu "The Voice Kids", podczas którego zaprezentowało się dziewięcioro uczestników. Spośród nich Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron wybrali osoby, które już w najbliższą sobotę powalczą o zwycięstwo w finale programu. Zabraknie w nim Amelki Borkowskiej, czyli faworytki widzów z drużyny Tomsona i Barona.

W ostatnim odcinku dziesięciolatka zaprezentowała utwór "Feeling Good" Niny Simone, a soulowy głos młodej wokalistki porwał publiczność. Część fanów "The Voice Kids" nie kryje rozczarowania, że to nie ona pojawi się w finale programu.

To jest niemożliwe. Amelia jako jedna z tych najmłodszych uczestniczek czwartej edycji "The Voice Kids" prezentuje taki poziom! W Polsce dzieci tak nie śpiewają i to w tak młodym wieku. Życzę jej, aby mimo wszystko dalej rozwijała się w tym kierunku.
Amelka nie potrzebuje żadnych głosów, ona ma wszystko, co możliwe.
I ta dziewczynka powinna być w ścisłym finale.
Amelko, finał powinien być twój. Pozamiatałaś. PS. Reguły programu eliminują najlepszych zamiast ich wyłapywać – piszą zawiedzeni internauci na Facebooku.

A waszym zdaniem Amelka miałaby szansę na wygraną w programie "The Voice Kids"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.