"Love Island". Ekipa wraca do Polski. Ale chwila... kogoś tu brakuje. Dwie uczestniczki oddzielone od reszty

Na relacjach uczestników "Love Island" na Instagramie zabrakło dwóch uczestniczek. Ania szybko wyjaśniła, co było powodem oddzielenia ich od reszty ekipy.

W niedzielę odbył się finał "Love Island", jednak ostatni odcinek został nakręcony kilka dni wcześniej. Teraz uczestnicy wracają do Polski, ale ich zdjęcia na InstaStory wskazują, że w czasie podróży zabrakło dwóch dziewczyn.

Love Island"Love Island". Waleria i Piotr nie wygrali. Różnica w głosach była niewielka

Gdzie są Caroline i Waleria z "Love Island"?

Uczestnicy trzeciej edycji "Love Island" po prawie dwumiesięcznej przerwie zmierzają do Polski. Spędzili kilka tygodni w Hiszpanii, gdzie nie mieli dostępu do internetu. Teraz, gdy emocje powoli opadają i wiadomo, kto wygrał program, wreszcie mieli szansę odzyskać telefony i wrócić do prowadzenia swoich ukochanych kont w social mediach. Już pojawiły się tam pierwsze zdjęcia i relacje z pobytu poza willą. Podczas pogadanek do fanów było widać Anię, Cezarego, Piotrka i Mateusza, brakowało jednak Caroline i Walerii. Na początku myśleliśmy, że dziewczyny akurat nie załapały się na wspólne zdjęcia, ale okazało się, że powód ich nieobecności jest zupełnie inny.

Zobacz wideo "Love Island". Ania wyjaśnia, dlaczego dwie uczestniczki zostały oddzielone od reszty

Ania, która dostała mnóstwo pytań na ten temat, zdecydowała się wyjaśnić, co się stało. Okazało się, że uczestniczki poleciały innym samolotem. 

CJ i Waleria leciały wczoraj innym samolotem. No niestety, jest tak, a nie inaczej, takie mamy czasy, że ciężko było nas zgrać na jeden lot. No i na przykład Mati leci z Piotrkiem, a ja lecę z Czarkiem - tłumaczyła na InstaStory. 

Mateusz z 'Love Island'Mateusz wygrał "Love Island". Na Instagramie ma zdjęcia z byłą dziewczyną

Cóż - dobrze, że wszystko się wyjaśniło, bo ciekawi fani z pewnością obawiali się, że Waleria i Caroline wróciły do krajów, z których pochodzą. Na szczęście wygląda na to, że będą w Polsce i wkrótce zobaczymy wspólne zdjęcia całej ekipy. 

Zobacz też: "Love Island". Piotr jest trenerem gwiazd. Pokazał się na zdjęciach bez brody i zrobionej formy. Ale się zmienił!