Widzowie TVP rozczarowani. Wpadka "Jeden z dziesięciu"! Programu nie było, a wyniki są

Fani teleturnieju "Jeden z dziesięciu" są oburzeni zachowaniem TVP. 1 kwietnia nie wyemitowano 10. odcinka programu prowadzonego przez Tadeusza Sznuka, a mimo to stacja poinformowała o tym, kto został zwycięzcą tej rozgrywki.

TVP zaliczyło kolejną wpadkę. Tym razem chodzi o zamieszanie związane z emisją  programu "Jeden z dziesięciu". Fani są zniesmaczeni zachowaniem stacji. 

Problem z emisją programu "Jeden z dziesięciu"

"Jeden z dziesięciu" to jeden z najstarszych formatów TVP. Teleturniej cieszy się dużą oglądalnością, a widzowie uwielbiają prowadzącego program - Tadeusza Sznuka. W teleturnieju, jak to bywa z tego typu formatami, dochodzi do pomyłek, o których jest głośno. Tym razem jednak żaden z uczestników nie zaliczył wpadki. Tej nie uniknęła jednak Telewizja Polska, która 1 kwietnia nie wyemitowała odcinka programu, ale zdążyła poinformować, kto wygrał rozgrywkę. Jak to się stało?

"Jeden z dziesięciu" emitowany jest o 18.55 od poniedziałku do piątku na antenie TVP. 1 kwietnia widzowie również mieli zobaczyć nowy odcinek teleturnieju. Ostatecznie jednak TVP tego dnia o godzinie 18.00 zdecydowało się wyemitować transmisję z mszy świętej w ramach Triduum Paschalnego. Ta miała trwać godzinę, ale emisja przeciągnęła się. Widzom jednak nawet wówczas nie dane było obejrzeć ulubionego programu - telewizja Jacka Kurskiego, bez wcześniejszego poinformowania widzów, wyemitowała serial paradokumentalny "Kasta", którego bohaterami są ludzie pokrzywdzeni przez wymiar sprawiedliwości.  

Widzowie zniesmaczeni 

Jednak to nie nagła zmiana ramówki poirytowała widzów, ale to, co stało się później. Na oficjalnym fanpage'u pojawił się bowiem spojler. Bez emisji odcinka poinformowano, kto go wygrał.

Dzisiaj, w dziesiątym odcinku 124. edycji zwyciężył pan Adam Stohnij (102). Gratulujemy - mogliśmy przeczytać. 

Usunięty post z fanpage'a 'Jeden z dziesięciu'Usunięty post z fanpage'a 'Jeden z dziesięciu' Screen Facebook/jedenzdziesieciu

Post po pewnym czasie zniknął z Facebooka programu, ale widzowie nie doczekali się ze strony TVP przeprosin. 

Gdzie dzisiejszy szeroko komentowany post o odcinku, który nie został wyemitowany? Czyżby cenzura?
I co? Żadnych wyjaśnień odnośnie wczorajszego niewyemitowanego odcinka? - pisali pod starszymi postami na fanpage'u "Jeden z dziesięciu"

Kiedy zostanie wyemitowany pominięty odcinek? Domyślamy się, że dopiero we wtorek, 6 kwietnia. Aktualne programy telewizyjne podają, że tego dnia zaplanowana jest emisja 11. odcinka formatu. Być może zmiana nie została jeszcze naniesiona. Czy widzowie doczekają się przeprosin ze strony TVP za wpadkę? O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy rzecznika TVP. Czekamy na jego odpowiedź. 

Zobacz wideo Długoletnie rekordy w telewizji polskiej. "Telewizja miała twarz Ireny Dziedzic"
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.