"Hotel Paradise". Nowy uczestnik namiesza! Bibi jest zazdrosna o Nathalię. Co na to Simon? "Nie podobasz mi się"

Kolejny odcinek "Hotelu Paradise" już za nami, a po odejściu Kornelii atmosferę podgrzało wejście nowego uczestnika, który namiesza w programie. U Bibi i Simona również gorąco!

W poprzednim odcinku z "Hotelu Paradise" wymeldowały się Kornelia oraz Patrycja. Za jedną z nich uczestnicy jeszcze przez dłuższy czas tęsknili, natomiast o drugiej... chcieliby szybko zapomnieć. Atmosferę po Rajskim Rozdaniu podgrzała intymna rozmowa Simona z Bibi, w której nie zabrakło nutki zazdrości o inną bohaterkę show. Na dodatek w hotelu pojawił się kolejny mężczyzna - Maurycy.

'Hotel Paradise'. Drugie Rajskie Rozdanie. Ola wybrała, kto opuści program"Hotel Paradise". Drugie Rajskie Rozdanie. Którą z dziewczyn z willi wyrzuciła Ola?

"Zazdrość" Bibi

Bibi i Simon zdecydowali się na chwilę zbliżenia fizycznego i emocjonalnego. Tuż przed snem poruszyli temat innej kobiety, o którą Bibi jest ewidentnie zazdrosna. Chodzi o Nathalię. 

'Król dopalaczy', Weronika RosatiRusza kampania crowdinwestycyjna dla filmu "Król dopalaczy". W roli głównej zagra Weronika Rosati

Najgorzej, gdybyś miał spać gdzie indziej. Ufam dziewczynom, no ale wiesz... Jakbyś z Basią miał teraz iść spać, no to spoko - zaczęła temat dziewczyna.
A jakbym z Nathalią poszedł spać? No bo mówiłaś, że się podobam jej - zapytał Simon.

Wtedy Bibi zarzuciła swojemu partnerowi, że co chwilę spogląda na koleżankę. 

No i widziałam, że się za nią, no wiesz, oglądasz i odwracasz. Widziałam na śniadaniu.
Ja? Na śniadaniu? Ja, ku*wa, nawet nie wiem, gdzie ona na śniadaniu siedziała - tłumaczył się uczestnik.

'Hotel Paradise''Hotel Paradise' screen TVN

Bibi potrzebowała jeszcze większego potwierdzenia szczerych intencji swojego chłopaka.

Czy ja Ci się na pewno tak podobam?

Simon chyba sprostał zadaniu i pomimo tego, że słowami zaprzeczył, czynami potwierdził dużą namiętność. 

Nie, udaję teraz. W ogóle mi się nie podobasz. Twoje usta w ogóle mi się nie podobają. Twoje oczy w ogóle mi się nie podobają. Ciało też nie. Boże Święty, w ogóle nie - droczył się, całując Bibi w usta.
Zobacz wideo Marietta Witkowska ma dość diety? Odpowiada na pytania fanów!

Dużo emocji wzbudziło również wejście nowego uczestnika - Maurycego. Choć inni bohaterowie show nie mieli okazji, by go poznać, on otrzymał tę szansę i przyglądał się ich randkom. Na podstawie wyciągniętych z obserwacji wniosków w kolejnym odcinku ma zmienić układ par. 

'Hotel Paradise''Hotel Paradise' screen TVN

Czekacie na to zamieszanie, które wprowadzi Maurycy?