"Rolnik szuka żony". Zmiana godziny emisji finałowego odcinka, będzie wcześniej

"Rolnik szuka żony". Finałowy odcinek uwielbianego przez telewidzów show TVP zbliża się wielkimi krokami. Ostatni odcinek 7. edycji zostanie wyemitowany o innej porze niż zwykle. Zamiast o 21:15, finał "Rolnika" rozpocznie się już o 20:15, czyli godzinę wcześniej.

"Rolnik szuka żony" bije rekordy popularności. Widzowie z zapartym tchem śledzą losy uczestników, którzy przed kamerami szukają miłości na całe życie. W 7. edycji nie brakowało emocji, a najwięcej zaczęło się dziać tuż przed samym finałem. 

Zobacz wideo Mateusz z "Rolnik szuka żony" zapuścił wąs i śpiewa do suszarki

Nie jest tajemnicą, że wszyscy fani telewizyjnego show z niecierpliwością czekają na ostatni odcinek, w którym wszystko stanie się jasne. Komu uda się znaleźć drugą połówkę? Kto będzie musiał szukać prawdziwej miłości poza programem? Dowiemy się już niebawem. Możemy jednak zapewnić, że w finale "Rolnika" nie zabraknie różnorodnych emocji. 

"Rolnik szuka żony". Kiedy finał? O której godzinie rozpocznie się emisja?

Wielu widzów zastanawia się, kiedy będzie można obejrzeć ostatni odcinek "Rolnika" oraz o której godzinie rozpocznie się emisja. Ostatnio zdarzało się bowiem, że odcinek programu został przełożony na następny tydzień z powodu transmisji meczu. Tym razem również nie wszystko pójdzie zgodnie z planem. 

7. sezon programu "Rolnik szuka żony" ma dokładnie dwanaście odcinków, a to oznacza, że finał reality show obejrzymy już w najbliższą niedzielę, 13 grudnia. Program zostanie wyemitowany niezmiennie na antenie TVP. Zmianie uległa jednak godzina emisji. Zamiast o 21:15, finał "Rolnika" rozpocznie się już o 20:15, czyli godzinę wcześniej.

Przypomnijmy, że wszyscy, którzy nie będą mieli możliwości obejrzenia ostatniego odcinka 7. edycji programu "Rolnik szuka żony" w telewizji, będą mogli nadrobić zaległości za pomocą internetowej platformy TVP VOD. Jesteście ciekawi, który z uczestników 7. edycji ostatecznie odnajdzie miłość swojego życia?

Zobacz: Sukienki idealne na randkę!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.