"Love Island". Całuśny odcinek show i pierwsze dramy. "Jednym tekstem odrzuciła mnie od siebie. To koniec"

W drugim odcinku kolejnego sezonu "Love Island. Wyspa miłości" nie zabrakło dram i gorących pocałunków. Uczestnicy nie czekali ani chwili i od razu rozpoczęli grę!

Druga edycja "Love Island" od samego początku zaskakuje intrygami, które już zdążyły narodzić się w głowach bohaterów show. Najwięcej zamieszania wprowadziły dwie nowe uczestniczki. Swoim przyjazdem na "wyspę miłości" zaburzyły spokój i stały się poważnym zagrożeniem dla innych przedstawicielek płci pięknej. Walkę o partnera od razu podjęła Ada. Wysoka blondynka zawiesiła oko na Dominiku, który w pierwszym odcinku sparował się z Oliwią. Młody mężczyzna nie dochował wierności aktualnej "ukochanej", umawiając się z nowo przybyłą islanderką na "odbicie". Później jednak zmienił zdanie. Dominik-chorągiewka wywołał prawdziwą dramę!

Zobacz wideo Ada z Love Island podjęła nasze wyzwanie! Jak sobie poradziła? [Tamagoczi]

Oliwia czy Ada? Dominik nie mógł się zdecydować

Gdy Ada, nowa uczestniczka "Love Island", weszła do programu, Dominik otwarcie powiedział swojej partnerce, Oliwii, że przybyła na wyspę "świeżynka" nie jest w jego typie. Później jednak mężczyzna nawiązał z Adą bliższą relację, umawiając się z nią na wspólne parowanie. Swoje zachowanie tłumaczył odrzucającym zachowaniem Oliwii i jej niedostępnością.

Oliwka mi wpadła w oko na początku, ale jednym tekstem odrzuciła od siebie. Lubię kontakt fizyczny. Nie będę się już starał się dla niej. Mnie zachowanie Oliwki zirytowało po moich podbojach. Ja tu rękę kładę, a ona odrzuca. Stwierdziłem, że to koniec już. Nie była zainteresowana moim podrywem, a ja nie lubię tak nalegać - żalił się uczestnik. 

Jak tę samą sytuację opisała wspomniana Oliwka?

Dominik poczuł się urażony, gdy powiedziałam mu, żeby mi nie jeździł ręką. Jeśli on przyszedł tutaj po miłość, to nie znajdzie miłości z dziewczyną, która od razu mu na wszystko pozwala.

Kobieta zdecydowała się na poważną rozmowę z partnerem, bezpośrednio tłumacząc mu swój punkt widzenia. 

Kładziesz mi rękę na udo, ja Ci rękę podnoszę, a Ty się obraziłeś, a później przyszłe nowe dziewczyny i co? Nie odzywamy się przez cały dzień i unikamy się w ogóle.

Monolog Oliwii mocno wpłynął na decyzję Dominika, który w sekundę niczym chorągiewka na wietrze zmienił zdanie w kwestii wyboru odpowiedniej partnerki. Mężczyzna postanowił pozostać przy obecnej kobiecie, a tym samym nie dotrzymał obiecanego Adzie słowa, że to właśnie ją wybierze podczas najbliższego parowania.

Dalej chcę kontynuować z Tobą relację, bo mi się bardzo podobasz - oznajmił podczas rozmowy z Oliwią.

Drama pomiędzy miłosnym trójkątem przeplatała się z gorącymi ujęciami gry w butelkę. Uczestnicy show dzięki zabawie poznali swoje tajemnice i smak ust. Pocałunkom nie było końca!