Dominującym kolorem oczu na świecie jest... Pytanie z programu "Milionerzy"

Dominującym kolorem oczu na świecie jest... Odpowiedź na tak brzmiące pytanie musiała wskazać jedna z uczestniczek popularnego programu "Milionerzy". Jak mu poszło i czy udało mu się przejść do następnego etapu?

Od wielu lat teleturniej "Milionerzy" jest jednym z najchętniej oglądanych programów na antenie stacji TVN. Telewidzowie kibicują osobom biorącym udział i walczącym o milion złotych. W jednym z odcinków uczestniczka musiała wskazać, jaki kolor oczu jest dominującym na świecie. Czy udało jej się wskazać poprawny wariant?

Dominującym kolorem oczu na świecie jest...

  • A. Brązowy
  • B. Szary
  • C. Błękitny
  • D. Zielony

"Milionerzy". Dominującym kolorem oczu na świecie jest...

Uczestniczka miała swoje typy na poprawną odpowiedź, ale nie była w stanie wskazać jednej, która według niej jest prawidłowa. Z tego powodu postanowiła skorzystać z koła ratunkowego w postaci pytania do publiczności.

Największa grupa osób zasiadających na widowni wskazała, że poprawną odpowiedzią jest A, czyli brązowy - tak odpowiedziało 59 proc. z nich. Uczestniczka zaufała publiczności i jak się okazało, słusznie, bowiem był to poprawny wariant. Dzięki temu wygrała dwa tysiące złotych i pozostała w dalszej grze o milion.

Zobacz wideo Edyta Herbuś ćwiczy na trickboardzie