Ludzkie zarodki, zanim przekształcą się w płody, mają wyraźne... Pytanie z programu "Milionerzy"

Ludzkie zarodki, zanim przekształcą się w płody, mają wyraźne... Z takim pytaniem wartym 500 złotych musiała sobie poradzić jedna z uczestniczek teleturnieju "Milionerzy". Jak sobie poradziła i czy wygrała tę kwotę?

Teleturniej "Milionerzy" od wielu lat stanowi jeden z najchętniej oglądanych programów, emitowanych na antenie stacji TVN. Telewidzowie chętnie śledzą losy osób, które walczą o milion złotych. W jednym z odcinków uczestniczka musiała wskazać, co wyraźne mają ludzkie zarodki, zanim przekształcą się w płody. Czy udało jej się wygrać najniższą z możliwych kwot?

Ludzkie zarodki, zanim przekształcą się w płody, mają wyraźne...

A. Skrzydła
B. Płetwy grzbietowe
C. Trąby
D. Ogony

"Milionerzy". Ludzkie zarodki, zanim przekształcą się w płody, mają wyraźne...

Pomimo faktu, że było to pierwsze pytanie w grze, uczestniczka miała problem ze wskazaniem poprawnej odpowiedzi. Z tego powodu już na tym etapie rozgrywki postanowiła skorzystać z koła ratunkowego w postaci pytania do publiczności.

Zasiadający na widowni najliczniej wskazali, że poprawnym wariantem jest odpowiedź D, czyli ogony. Uczestniczka postawiła właśnie na ten wariant i jak się okazało, słusznie. Wygrała 500 złotych i pozostała w dalszej grze.

Zobacz wideo Julia Kamińska o drugiej serii serialu „BrzydUla”. Czy faworyzuje niektórych aktorów?