Natalie Portman rzadko pokazuje prywatne zdjęcia, ale tym razem zrobiła wyjątek. Gwiazda świętuje ósmą rocznicę ślubu

Natalie Portman świętuje ósmą rocznicę ślubu. Z tej okazji gwiazda pochwaliła się nieznanym zdjęciem z uroczystości.

Natalie Portman zaczęła karierę filmową jeszcze jako mała dziewczynka. Mogliśmy ją podziwiać w roli Matyldy w filmie ''Leon Zawodowiec''. Już wtedy wróżono jej wielką karierę i tak właśnie się stało. Gwiazda nie zwalnia tempa i co chwilę angażuje się w kolejne projekty. Próbuje również swoich sił jako reżyserka i producentka.  Mimo wielu sukcesów na polu zawodowym aktorka niezwykle rzadko wypowiada się o życiu prywatnym. Niedawno aktorka świętowała ósmą rocznicę ślubu. Z tej okazji pochwaliła się niepublikowanym dotąd zdjęciem.

Zobacz wideo Oni powiedzieli "tak" w tajemnicy. Sekretne śluby gwiazd

Natalie Portman świętuje ósmą rocznicę ślubu

Natalie Portman pilnie strzeże prywatności i rzadko wypowiada się na tematy związane z rodziną. Osiem lat temu wyszła za Benjamina Millepieda. Cała uroczystość odbyła się w tajemnicy, a świat dowiedział się o niej dopiero dobę później. Ślub odbył się w obrządku żydowskim w prywatnym domu w Big Sur w Kalifornii. Tym większe zaskoczenie budzi fakt, że aktorka z okazji rocznicy opublikowała zdjęcie z ceremonii. 

Wciąż mój ulubiony partner taneczny - napisała pod zdjęciem.
 

Małżonkowie zostali uchwyceni podczas tańca. Aktorka miała na sobie skromną białą suknię i wianek z żywych kwiatów. Wyglądała pięknie, chociaż skromnie.

 

Natalie i Benjamin poznali się w 2019 roku na planie filmu ''Czarny łabędź'' Davida Aronofsky'ego. Portman zagrała główną rolę, a Millepied był choreografem. W grudniu 2010 roku ogłosili, że są zaręczeni, a aktorka spodziewa się dziecka. Ukochany aktorki często towarzyszył jej podczas oficjalnych wydarzeń na czerwonym dywanie. 

Więcej o: