Natalie Portman WYSZŁA ZA MĄŻ!

Po trzech latach związku.
Natalie Portman wyszła za mąż! Małżeństwo po trzech latach związku. Natalie Portman i Benjamin Millepied wzięli w sobotę ślub - czytamy na Usmagazine.com. Ceremonia, w żydowskim obrządku, odbyła się w prywatnej posiadłości. Natalie Portman i Benjamin Millepied w sobotę wzięli ślub - czytamy na Usmagazine.com. Ceremonia, w żydowskim obrządku, odbyła się w Big Sur w Kalifornii w prywatnej posiadłości. Para poznała się w 2009 roku na planie filmu Darrena Aronofsky'ego "Czarny Łabędź". Natalie grała główną rolę, a Benjamin był choreografem. W grudniu 2010 roku ogłosili, że są zaręczeni i spodziewają się dziecka. Na początku 2011 roku Natalie zgarniała wszystkie możliwe nagrody, w tym oczywiście Oscara, za rolę baletnicy w "Czarnym łabędziu". Na czerwonym dywanie zawsze towarzyszył jej narzeczony. W czerwcu 2011 roku na świat przyszedł syn pary, Aleph.

Natalie Portman i Benjamin Millepied w sobotę wzięli ślub - czytamy na Usmagazine.com. Ceremonia, w żydowskim obrządku, odbyła się w Big Sur w Kalifornii w prywatnej posiadłości.

Benjamin Millepied, left, and Natalie Portman arrive before the 84th Academy Awards on Sunday, Feb. 26, 2012, in the Hollywood section of Los Angeles. (AP Photo/Matt Sayles)

Para poznała się w 2009 roku na planie filmu Darrena Aronofsky'ego "Czarny Łabędź". Natalie grała główną rolę, a Benjamin był choreografem. W grudniu 2010 roku ogłosili, że są zaręczeni i spodziewają się dziecka. Na początku 2011 roku Natalie zgarniała wszystkie możliwe nagrody, w tym oczywiście Oscara, za rolę baletnicy w "Czarnym łabędziu". Na czerwonym dywanie zawsze towarzyszył jej narzeczony.

Benjamin Millepied and Natalie Portman attend the Governors Ball following the 83rd Academy Awards on Sunday, Feb. 27, 2011, in the Hollywood section of Los Angeles. (AP Photo/Chris Pizzello)

W czerwcu 2011 roku na świat przyszedł syn pary, Aleph.

*EXCLUSIVE* Los Angeles, CA - Actress Natalie Portman carries her cute baby Aleph as they arrive for dinner at a restaurant in downtown Los Angeles.    AKM-GSI     July 18, 2012    To License These Photos, Please Contact :   Steve Ginsburg  (310) 505-8447  (323) 4239397  steve@ginsburgspalyinc.com  sales@ginsburgspalyinc.com   or   Keith Stockwell  (310) 261-8649  (323) 325-8055  keith@ginsburgspalyinc.com  ginsburgspalyinc@gmail.com *** Local Caption *** Natalie Portman and Aleph

Jax

Zobacz także:

Olśniewająca Jessica Biel na premierze nowego filmu! Ma paznokcie pod kolor... butów!

Nie tylko Cruise i Travolta! Kto w Hollywood należy do scjentologów?