"Ślub od pierwszego wejrzenia". Asia sprzedaje suknię ślubną. Wiemy, dlaczego chce się jej pozbyć i za ile

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna Lazar od niedawna jest szczęliwie zakochana w nowym partnerze. Teraz postanowiła sprzedać suknię, w której wzięła ślub w programie. Znamy szczegóły.

Joanna Lazar była uczestniczką ostatniej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Niestety, w przeciwieństwie do swoich koleżanek, Asi nie udało się znaleźć miłości. W jej związku z Adamem nie brakowało kontrowersji, a pomimo rad ekspertów, małżonkowie nie potrafili się porozumieć i odciąć od przeszłości. Ostatecznie zdecydowali się więc rozejść. Ostatnio informowaliśmy Was jednak o tym, że Joanna Lazar wreszcie szczęśliwie zakochała się. Teraz dziewczyna zdecydowała się sprzedać suknię ślubną, a uzyskaną kwotę przeznaczyć na szczytny cel. 

Zobacz wideo

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna Lazar sprzedaje suknię ślubną

Ostatnie tygodnie były dla Joanny Lazar bardzo szczęśliwym czasem - nie tylko dlatego, że świetnie bawiła się na baby shower Anity Szydłowskiej. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znalazła bowiem miłość! Była żona Adama zdecydowała, że dobrem należy się dzielić, dlatego też postanowiła sprzedać suknię ślubną z programu. Cel jest oczywiście szczytny - uzyskane pieniądze przekaże na leczenie chorej dziewczynki, Zosi.

Cześć wszystkim, od jakiegoś czasu bardzo dużo dobrego dostaję od Was i ja bym się chciała również odwdzięczyć. Mianowicie, chciałabym sprzedać swoją suknię ślubną, a całkowitą wartość sukni chciałabym przekazać dla ciężko chorej, małej, walecznej Zosi. Zapraszam - zachęciła obserwatorki Joanna.

Joanna LazarJoanna Lazar instagram.com/samosia_zosia33/

Cena, jaką Joanna Lazar ustaliła dla sukni, wynosi 1500 zł. Zachęcamy do zakupu i jednoczesnej pomocy chorej Zosi!

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Asia nie wspomina dobrze byłego męża: Nie widziałam i nie chcę go widzieć [TYLKO U NAS]