Finał serialu "Przyjaciółki". Patrycja nie będzie mogła adoptować Klary, a Maks postanowi się oświadczyć

"Przyjaciółki". Przed nami finał 15. sezonu polsatowskiego serialu. Zobaczcie, co czeka na nas w ostatnim odcinku serii. Będzie się działo!

Kolejny sezon uwielbianego przez telewidzów serialu "Przyjaciółki" dobiega końca. Scenarzyści jak zwykle zadbali, by ostatni odcinek serii dostarczył fanom polsatowskiej produkcji wielu emocji. Czego możemy się spodziewać w 182. epizodzie?

Zobacz wideo Po tych rolach mieli traumę. Zobaczcie!

"Przyjaciółki". Co się wydarzy w finale sezonu?

Z zamykającym 15. sezon "Przyjaciółek" odcinku Janek (Marek Bukowski) oznajmi Zuzie (Anita Sokołowska), że teraz to on weźmie ich dzieci pod opiekę w Gdańsku. Jeśli zaś chodzi o Ankę (Magdalena Stużyńska-Brauer) podejmie ona próbę przekonania Pawła (Bartłomiej Kasprzykowski), aby wraz z kancelarią Tomka wziął udział w pewnym przetargu.

Maks (Mateusz Janicki) zorganizuje dla Ingi (Małgorzata Socha) niezapowiedziane przyjęcie. O pomoc poprosi Patrycję (Joanna Liszowska), której zadaniem będzie wtajemniczenie w planowaną niespodziankę pozostałych przyjaciółek. Mężczyzna postanowi również oświadczyć się ukochanej.  

 

Trudne chwile będą natomiast miały miejsce w życiu Patrycji. Komisja adopcyjna poinformuje kobietę, iż z racji stanu jej zdrowia adopcja Klary nie jest możliwa.

Nigdy nie oddam Klary - powie rozemocjonowana Patrycja.

Przypomnijmy, że finałowy 182. odcinek 15. sezonu "Przyjaciółek" wyemitowany zostanie 21 maja o godzinie 21:10 na antenie telewizji Polsat.

Dla fanów serialu mamy natomiast świetną wiadomość. Powstanie kolejny, 16. sezon "Przyjaciółek". Produkcja miała wrócić na plan jeszcze w kwietniu.

Zobacz także: Joanna Liszowska z siwymi odrostami i bez grama makijażu zachwyciła fanów  oraz W lipcu Agnieszka Sienkiewicz urodziła córkę, teraz chwali się efektami ćwiczeń.