"Ślub od pierwszego wejrzenia". Internauta skrytykował zachowanie Oliwii w programie. Łukasz stanął w jej obronie

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" niewątpliwie budzi sporo emocji, a relacje par są często komentowane. Po emisji kolejnego odcinka znów oberwało się Oliwii.

Trwa emisja czwartego sezonu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wkrótce dowiemy się, które pary postanowiły pozostać w związku małżeńskim, a które zdecydowały się na rozwód. Nie milkną echa po emisji ostatniego odcinka, a internauci chętnie komentują zachowania uczestników. Jeden z widzów, na instagramowym profilu Łukasza nie wyrażał się pochlebnie na temat zachowania Oliwii. Uczestnik próbował bronić małżonki. 

ZOBACZ: Łukasz ze "Ślubu..." spytany o miłość od pierwszego wejrzenia. Jego odpowiedź jest bardzo dwuznaczna

Zobacz wideo Anita i Adrian ze

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Łukasz broni Oliwii

Po emisji odcinka na instagramowym profilu Łukasza pojawiło się nowe zdjęcie, pod którym jedna z fanek programu wypowiedziała się na temat zachowania Oliwii.

Ta twoja żona to może ładna, ale powiem ci szczerze, że po dwóch, trzech latach chłopie będziesz miał jej dość, charakter na partnerkę nie ma za ciekawy - stwierdziła internautka.

Na reakcję Łukasza nie trzeba było długo czekać. Uczestnik programu stwierdził, że przecież program nie pokazuje, jaka jest dana osoba. Wycinane są najbardziej interesujące momenty, które nie oddają rzeczywistości.

Jeśli potrafisz po kilkunastominutowym zmontowanym materiale w telewizji ocenić czyjś charakter, to myślę, że wróżbita Maciej właśnie znalazł godnego następcę. Pozdrawiam - odpowiedział Łukasz.

W komentarzach rozpoczęła się dyskusja. Internautka zarzuciła, że Oliwia odzywa się do męża w niewłaściwy sposób. Komentujący wspierali Łukasza, lecz również krytykowali zachowanie jego małżonki. Całą dyskusję zakończył sam uczestnik, który zaproponował, że czas zrezygnować na jakiś czas z telewizji. 

Proponuję odstawić na trochę telewizję i poczytać lepiej jakąś książkę. Ludzie wyciągnijcie w końcu kij z d... Naprawdę, żyje się lepiej - skwitował Łukasz.

Czy rycerska postawa Łukasza wobec Oliwii zwiastuje, że uczestnicy eksperymentu społecznego postanowili pozostać w związku małżeńskim? Mamy nadzieję, że tak i ta para doczeka się szczęśliwego zakończenia. 

Więcej o:
Komentarze (4)
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Internauta skrytykował zachowanie Oliwii w programie. Łukasz stanął w jej obronie
Zaloguj się
 • zkat

  Oceniono 3 razy 3

  Może jemu to pasuje że jest pod pantoflem.

 • i.will.be.gentle

  Oceniono 3 razy 3

  zgadzam się z tymi krytycznymi komentarzami, ta dziewczyna jest łagodnie mówiąc pretensjonalna do kwadratu, nie rozumiem dlaczego wszyscy uczestnicy tego programu zwalają później wszystko na montaż, przecież montażysta tych wszystkich sytuacji nie wyczarował sobie w szklanej kuli, to są sytuacje, które miały miejsce i które w jakimś stopniu pokazują jaka ta dziewczyna jest, jeśli te wszystkie plotki o tym, że ta para nadal jest razem, spodziewa się dziecka są prawdą, to szczerze Łukaszowi współczuję, bo pociąg fizyczny, który pojawił się u nich obojga dosyć szybko to nie wszystko, wątpię żeby to był związek na całe lata

 • edza4

  Oceniono 1 raz 1

  Lubi dziewczyna dominować i to widać,recepta jest prosta ,nie pozwalać jej na to lub się rozstać, nic gorszego jak jeden z małżonków chce pokazać kto w tym stadzie jest ważniejszy nie koniecznie mądrzejszy.Tylko partnerstwo jest gwarantem spójności a tego trzeba się nauczyć jeżeli ma się przywódcze zapędy,w małżeństwie raczej nie ma zastosowania,nawyki zawsze można zmienić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX