"Ślub od pierwszego wejrzenia". Łukasz pokazał nagranie z wesela. Opis sugeruje jednak, że rozstał się z Oliwią

Widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wciąż zastanawiają się, czy Łukasz i Oliwia zdecydowali się pozostać razem. Do sieci trafiają sprzeczne poszlaki.

Po dłuższej przerwie program "Ślub od pierwszego wejrzenia" wrócił do telewizji. W tej edycji największym zainteresowaniem widzów cieszą się Łukasz i Oliwia. Zdania na temat tego, jak się dogadują są mocno podzielone. Część widzów uważa, że para została idealnie dopasowana, ale nie brakuje też takich, którzy myślą inaczej. Cóż, trzeba przyznać, że zakochani (?) różnią się od siebie. Łukasz jest typem spokojnego człowieka, a Oliwia to wulkan energii. Nie od dziś wiadomo jednak, że przeciwieństwa się przyciągają.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia" - Które pary zdecydowały się na rozstanie?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Łukasz i Oliwia już po rozwodzie?

W sieci od kilku tygodni pojawiają się informacje sugerujące, że Oliwia i Łukasz z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zdecydowali się na rozwód. Podważył je komentarz na profilu mamy mężczyzny na Instagramie. Tam jeden z internautów pogratulował jej tego, że niebawem zostanie babcią. Łukasz i Oliwia nie odnieśli się jednak do tych rewelacji.

Ostatnio Łukasz wrzucił na swój profil na Instagramie krótki filmik z wesela. Widzów, którzy kibicują parze zaniepokoił jednak opis nagrania, który wskazuje na to, że uczestnik programu znów jest singlem.

Wesele na pełnej! Impreza, którą na pewno zapamiętam do końca życia. Kto wie, może uda się powtórzyć - napisał tajemniczo.

W komentarzach nie było za wiele miejsca na głębszą analizę wpisu Łukasza. Wszystko dlatego, że internauci z miejsca zakochali się w jego mamie, która na wspomnianym filmiku zaprezentowała próbkę swoich zdolności tanecznych. Trzeba przyznać, że ma poczucie rytmu.

Masz wspaniałą mamę.
Mama z klasą i do tego piękna.
Twoja mama to petarda - piszą widzowie.

Trudno się z nimi nie zgodzić. Nas bardziej interesuje jednak związek Łukasza i Oliwii. Póki co nie wiadomo jednak, czy nadal są małżeństwem.

Więcej o:
Komentarze (2)
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Łukasz pokazał nagranie z wesela. Opis sugeruje jednak, że rozstał się z Oliwią
Zaloguj się
  • burakinia

    0

    Sa razem bo ich znam

  • plastikpiokio

    0

    a powinno być slub od pierwszego dmuchania .!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX