"Ślub od pierwszego wejrzenia". Wojtek odpowiedział na uszczypliwy komentarz fana

Agnieszka i Wojtek, uczestniczy 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" z pewnością są ulubioną parą widzów. Niestety nawet oni muszą zmierzyć się z krytyką, która dotknęła ich po ostatnim odcinku.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" od momentu powrotu na antenę cieszy się ogromną popularnością. Widzowie mają już swoje ulubione pary i z pewnością należą do nich Agnieszka i Wojtek. Jednak mimo ogromnej sympatii, jaką wzbudzili, muszą zmierzyć się z krytyką. Wszystko za sprawą ostatniego postu, jaki na Instgramie opublikował Wojtek.

Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" walczy z krytyką

Wojtek na swoim instagramowym profilu opublikował wideo, na którym mogliśmy zobaczyć kadr z jego wesela. Internauci od razu stwierdzili, że z Agą muszą nadal być razem, jeżeli teraz publikują takie materiały. Według nich nie wspomniałby ślubu, gdyby Agnieszka była jego byłą. Znalazły się też osoby, które zarzuciły mu nienaturalność i granie pod publikę. Mężczyzna postanowił odnieść się do tych słów.

Dziękuję za Twoje zdanie, może i masz racje, chodź na początek niech każdy sobie odpowie, co on sam by zrobił i jak się zachował przy takim stresie, adrenalinie i tylu kamerach... ale i tego też się nie da przewidzieć, póki nie przeżyjesz tego na własnej skórze. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam - wytłumaczył.

Gdy internauci zauważyli aktywność Wojtka, zaczęli dopytywać o związek z Agnieszką i zakończenie programu. Wojtek jednak choć wyraźnie chciał, nie mógł nic powiedzieć.

Niestety nie mogę opowiadać, jak to wygląda "za kulisami". Może kiedyś jak już umowa nie będzie mnie trzymać - napisał.
Zobacz wideo

Mamy nadzieję, że związek Wojtka i Agnieszki się ułoży i z programu wyjdą jako małżeństwo. My trzymamy za nich kciuki.

Więcej o:
Komentarze (3)
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Wojtek odpowiedział na uszczypliwy komentarz fana
Zaloguj się
 • paralaksa

  Oceniono 4 razy 4

  Plotek, macie bardzo ograniczone słownictwo, skoro każdego nazywacie "fanem". Fan to wielbiciel, osoba kogoś podziwiająca. Naprawdę uważacie, że bohaterów tych durnych programików, czyli przypadkowych ludzi znikąd, ktoś wielbi i podziwia? I czy sądzicie, że prawdziwy fan zdobyłby się na kąśliwe uwagi? Błagam, sięgnijcie do słownika - znajdziecie tam takie pojęcia, jak "widz", "obserwator", "komentator" i cała masa innych.

 • vichro

  Oceniono 2 razy 2

  kolejny uczestnik tego programu - analfabeta, nie "chodź" tylko "choć", na prawdę tak trudno mówić/pisać poprawnie po polsku? jego żona/celebrytka/analfabetka wczoraj w filmiku na swoim instagramie powiedziała "włanczać" zamiast "włączać" jeeezu.... ludzie, poza tym serio ktoś jeszcze wątpi, że oni do tej pory są razem? gdyby nie byli, to chyba by nie wrzucali zdjęć ślubnych, gdyby się okazało, że już nie są razem, to by była wiocha na całego, że reklamują się porażką życiową...

 • wejsunek47

  Oceniono 1 raz 1

  a te pustaki to kto znowu? "gwiazdy " od czego i dla kogo? ( to promocja sali weselnej?)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX