"Hotel Paradise". Marietta i Chris nadal są razem? Sporo zdradzili na Instagramie

Marietta i Chris to jedna z par w "Hotelu Paradise", która na rajskiej wyspie odnalazła miłość. W programie oboje deklarowali, że chcą pozostać w związku również po zakończeniu zdjęć. Sprawdziliśmy, czy im się to udało.

Uczestnicy programu "Hotel Paradise" przybyli na rajską wyspę, aby znaleźć miłość albo wygrać duże pieniądze (a niekiedy jedno i drugie). Marietta i Chris odnaleźli na Bali drugą połówkę, czyli siebie nawzajem. Mieli kilka wzlotów i upadków, ponieważ podczas kłótni dziewczyna krzyczała, że kończy tę relację. Później jednak para wyznała sobie miłość przy spożywaniu zupek chińskich.

 

Zakochani deklarowali, że po programie chcą dalej być razem, chociaż Marietta pracuje jako księgowa w Warszawie, a Chris jako trener personalny w Londynie. Sprawdziliśmy, czy ta relacja ma swoją kontynuację po opuszczeniu indonezyjskiej wyspy. 

"Hotel Paradise". Marietta i Chris są nadal razem?

Jeśli uczestnicy programu w trakcie jego emisji zdradzą, co się działo na Bali albo jak potoczyły się ich losy po "Hotelu Paradise", mogą zostać ukarani grzywną w wysokości 50 tysięcy złotych. Mieszkańcy rajskiego hotelu starają się trzymać język za zębami, ale niektóre ich publikacje mogą sugerować, co się u nich dzieje. 

Emisja "Hotelu Paradise" wystartowała pod koniec lutego, a w odcinkach z połowy marca mogliśmy zauważyć, że pomiędzy Mariettą i Chrisem rodzi się uczucie. Właśnie wtedy zaczęli zamieszczać w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia.

Przeglądając prywatny instagramowy profil Chrisa, można zauważyć, że nadal przebywa w Warszawie. Być może po to, żeby być bliżej ukochanej. Dodatkowo, trener personalny zapowiedział, że chce rozpocząć działalność w Polsce. Para na Instagramie nie szczędzi sobie czułości, co może sugerować, że nadal są razem.

Chris 'Hotel Paradise'Chris 'Hotel Paradise' screen Instagram/chris.hotelparadise.official

Internauci bardzo kibicują Marietcie i Chrisowi. Liczą na to, że to właśnie oni wygrają program i piszą o tym w komentarzach pod zdjęciami pary. 

Przecież to na kilometr widać, że jesteście dla siebie stworzeni i za 2 tygodnie się dowiemy, że jesteście nadal ze sobą.
Mam nadzieję, że wygraliście! Tylko wtedy zostanie pokazany fakt, że nie liczą się pakty i układy, tylko uczucia!
Najlepsi! Obyście po wygranym finale zdradzili nam pozytywny ciąg dalszy - pisali fani.

Para zapowiedziała, że odpowie na wszystkie pytania fanów zaraz po emisji finałowego odcinka, czyli 17 kwietnia. Kibicujecie im?

Więcej o:
Komentarze (5)
"Hotel Paradise". Marietta i Chris są nadal razem? Sporo zdradzili na Instagramie
Zaloguj się
 • jaroslaw_polske_zbaw

  Oceniono 1 raz 1

  Nareszcze dobra wiadomość tego dnia! Od razu lepiej się poczułem! Brawo Wy! Mam nadzieję, że będziemy infomowni na bieżąco o tym, co się u nich dzieje?

 • wirusx

  0

  A co u pozostałych Januszów i Grażyn?

 • cracken001

  0

  CO ZA DNO

 • atibalo

  0

  Przecież już w pierwszym odcinku produkcja zdradziła że w Finale znalazł się Maciej i ...

 • 123waz

  0

  pusty jak balon i ona też

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX