"Hotel Paradise". Z ust Oli padły ostre słowa: K****e rękę podasz? Niespodziewanie w hotelu pojawili się nowi uczestnicy

W "Hotelu Paradise" nikt nie może być pewny swojej pary. W poniedziałkowym odcinku, aby panowie mogli zostać przy swoich wybrankach, musieli się postarać.

Mieszkańcy rajskiego hotelu odetchnęli z ulgą po odejściu Sandry, która podczas "Rajskiego rozdania" mogła ofiarować swojemu partnerowi złoty immunitet. Zabawa po wieczornych eliminacjach była przednia, ale kolejnego dnia w "Hotelu Paradise" uczestnicy musieli rywalizować.

"Hotel Paradise". Wieczorna zabawa

Po wieczornych eliminacjach Ola szybko ukryła się w swojej sypialni, gdzie odwiedził ją Adam, chcąc naprawić sytuację między nią a Mariettą i Violą. Dziewczyna stwierdziła, że nie szuka na siłę przyjaciół. Adam zapytał, dlaczego Ola po "Rajskim rozdaniu" nie podała ręki Marietcie i stwierdził, że to było niedojrzałe zachowanie. 

Niedojrzałe? K****e rękę podasz? - zapytała ostro Ola.

Później Adam w rozmowie z Mariettą przekazał, co powiedziała mu Ola. Marietta stwierdziła, że dobrze się stało, bo ona bardzo polubiła Martynę i Olę. Wcześniej "święta trójca" bardzo ją ograniczała. 

Marietta i Chris zaczęli deklarować sobie uczucie. Dziewczyna zapytała swojego rajskiego chłopaka, czy ją kocha, ale nie na poważnie. Konsumując zupki chińskie, wyznali sobie miłość. 

 

"Hotel Paradise". Wejście dwóch uczestników

Rano dziewczyny miały za zadanie zaserwować swoim chłopakom śniadanie do łóżka, aby przygotować ich na popołudniową konkurencję. Panowie musieli pokonać tor przeszkód, a na końcu otworzyć kajdanki swoich partnerek. 

Uczestnicy, którzy wykonali zadanie najwolniej, musieli przeprowadzić się do pokoju dla singli i rozstać się ze swoimi dotychczasowymi partnerkami. Konkurencje przegrali Maciek, który był w parze z Olą oraz Blondino, który był w parze z Martyną. 

Podczas wieczornego spotkania z prowadzącą, Klaudią El Dursi, do "Hotelu Paradise" powrócili Szymon i Łukasz. Ola zdecydowała, że chce dzielić pokój z Szymonem, dlatego Martyna zamieszkała z Łukaszem. Za to Maciek i Blondino zamieszkali w "singielni". 

DK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.