"Hotel Paradise". Łukasz i Szymon mieli szansę zawalczyć o serca swoich partnerek. Wszystko pokrzyżowali im ich rywale

W programie "Hotel Paradise" każdy walczy o przetrwanie, a panowie musieli wykazać, że potrafią uwodzić kobiety. Łukaszowi i Szymonowi nie udało się przetrwać w dotychczasowych parach.

W "Hotelu Paradise" ponownie zameldowali się Szymon oraz Łukasz. Przez ich przybycie Maciek i Blindino musieli opuścić swoje partnerki, dlatego Ola została partnerką Szymona, a Martyna Łukasza. Uczestnicy mogli zawalczyć o serca swoich rajskich dziewczyn podczas randek. Udało im się?

"Hotel Paradise". Randki nowych uczestników

Przy śniadaniu Martyna otrzymała list, który informował, że ona i Łukasz oraz Ola i Szymon udadzą się na randki i będą mieli okazję lepiej poznać Bali. Ola i Szymon wybrali się na plażę i nie czekając na przygotowaną dla nich atrakcję, wskoczyli do morza. 

Ola według mnie w tej wodzie trochę się rozluźniła. Ona trochę wyluzowała, ona nie była tą silną Olą, tylko po prostu dała się ponieść fali i to właśnie było bardzo fajne - stwierdził Szymon.
 

Para podczas spotkania żartowała i nie brakowało im tematów do rozmowy. Później udali się na przejażdżkę konną po balijskiej plaży, co nie było komfortowe dla Oli...

Po tym morzu przykleił się do mnie cały piasek, który starł mi cały naskórek na nogach. Wszystko mnie bolało w tym siodle - powiedziała. 

W czasie powrotu do hotelu para zaczęła rozmawiać ze sobą w języku niemieckim. Dziewczyna nie zna tego języka, dlatego cały czas mówił jej rajski chłopak. Nagle wyznała, że niemiecki ją podnieca! 

Później o serce Martyny miał zawalczyć Łukasz, który nie był pozytywnie nastawiony do tej randki.

 

Uczestnicy udali się do dżungli nad wodospad. Martyna była zachwycona, że mogła nareszcie wyrwać się z hotelu. Jednak po wspólnie spędzonym czasie oboje zmienili zdanie na swój temat. 

Nie spodziewałem się, że jesteś tak bardzo wartościową osobą - wyznał Łukasz dziewczynie.

Para wspominała pierwsze wejście Łukasza do hotelu. Martyna powiedziała, że zupełnie nie odnotowała obecności nowego uczestnika, ponieważ targały nią różne emocje. Za to Łukasz wyznał, że od początku dziewczyna bardzo mu się spodobała, ale mówił głupoty, bo był zestresowany. 

"Hotel Paradise". Przetasowanie w parach

Gdy wszyscy uczestnicy był już na terenie hotelu, zebrali się na spotkanie z Klaudią El Dursi. Prowadząca ogłosiła, że mieszkańcy rajskiego hotelu mogą zdecydować, z kim pozostaną w parze Ola i Martyna. Odbyło się tajne głosowanie.

Chcąc zapewnić przetrwanie Maćka, sojusznicy 23-latka głosowali, aby był w parze z Olą. Uczestnicy, pamiętając poprzednie zachowania Łukasza, głosowali, żeby Martyna wróciła do Blondino. Tak też się stało. Maciek i Blondino opuścili pokój dla singli i znów dzielili pokój z poprzednimi partnerkami. 

Maćka wybrali na pewno dlatego, że chłopcy chcą, żeby został w domu. Widzę, że jest obóz przeciwko Szymonowi i na pewno Adam jest ukrytym hejterem Szymona - powiedziała Ola.

Łukasz nie był zadowolony z tego, że ponownie został singlem. W rozmowie z Chrisem i Mariettą wyznał, że nie chce być dłużej samotny. 

 

Ostateczny skład par w finałowym tygodniu poznamy podczas "Rajskiego rozdania". Finałowy odcinek programu zostanie wyemitowany 17 kwietnia. 

Której parze kibicujecie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.