"Przyjaciółki". Wiemy, co się wydarzy i jak się skończy 15. sezon serialu. Co czeka Ingę, Patrycję, Zuzę i Anię?

"Przyjacióki" już po raz 15. zawitają na antenę Polsatu. My jednak już teraz wiemy, jak skończy się najnowszy sezon serialu.

"Przyjaciółki" to emitowany na antenie Polsatu serial, któremu udało się zyskać sporą sympatię widzów. Fani już od 2012 roku mogą śledzić losy bohaterek portretowanych przez Małgorzatę Sochę, Joannę Liszowskę, Anitę Sokołowską oraz Magdalenę Stużyńską. Tymczasem już piątego marca serial wraca z nowym, 15. sezonem! Jak niedawno pisaliśmy, do obsady "Przyjaciółek" dołączyli nowi aktorzy: Marcin Perchuć oraz znany z "M jak Miłość" Kacper Kuszewski.

Nie tylko "Przyjaciółki". Pamiętacie, kto odszedł z "M jak miłość"? Przypominamy w naszym wideo.

Zobacz wideo

"Przyjaciółki" wracają z 15. sezonem

Chociaż premiera "Przyjaciółek" na antenie Polsatu będzie mieć miejsce w czwartek, 5 marca, o godzinie 21:10, to już teraz fani serialu mogą obejrzeć wszystkie odcinki nowej serii na ipla.tv. Dzięki temu z wyprzedzeniem mogliśmy poznać nowe losy serialowych przyjaciółek oraz zakończenie sezonu.

 

Cały nowy, 15. sezon "Przyjaciółek" będzie ukazywał działania Patrycji (Joanna Liszowska), mające na celu ustalenie tego, kto jest ojcem Klary. Po tym, jak Wiktor (Paweł Deląg) znika, tylko posiadanie tej informacji jest w stanie umożliwić jej adopcję ukochanej dziewczynki. Patrycja będzie podejrzewać, iż tatą małej jest Leon (Tomasz Borkowski), ten okaże się jednak ojcem innego dziecka Wiki (Roma Gąsiorowska).

Ostatni odcinek 15. sezonu "Przyjaciółek" okaże się naprawdę dramatyczny dla granej przez Joannę Liszowską bohaterki. Patrycja dowie się bowiem, iż z racji swojej choroby, nadciśnienia tętniczo-płucnego, adopcja Klary jest niemożliwa. Najgorsze jest jednak to, iż będzie musiała oddać dziewczynkę w ręce Wiki, jej biologicznej matki...

Będziecie oglądać?

JP