"Przyjaciółki": W kolejnym sezonie poznamy nową bohaterkę? Producenci zdradzili, co się wydarzy

Powoli kończą się zdjęcia do 15. sezonu "Przyjaciółek". Producenci serialu na Instagramie zamieścili tajemniczy wpis... Czy w kolejnej odsłonie poznamy nową bohaterkę?

Serial "Przyjaciółki" jest emitowany na antenie Polsatu od 2012 roku. Widzowie zżyli się z głównymi bohaterkami i niecierpliwie czekają na kolejny sezon. Na instagramowej relacji pojawił się tajemniczy wpis. Było to zdjęcie aktorki, które zostało przesłonięte dużą naklejką z napisem "NEW". Fani od razu zaczęli zastanawiać się, czy chodzi o zupełnie nową postać w serialu. Jaka jest prawda?

Okazuje się, że ten post to "tylko" odpowiedzi Małgorzaty Sochy na pytania fanów. Plotki o nowej "przyjaciółce" w "Przyjaciółkach" okazały się zatem nieprawdziwe.

Małgorzata Socha: Był taki moment, że zastanawiałam się nad zmianą zawodu

Zobacz wideo

"Przyjaciółki": Małgorzata Socha odpowiada na pytania fanów

Producenci serialu w ramach zapowiedzi nowego sezonu publikują nagrania, w których główne bohaterki odpowiadają na pytania zadawane przez internautów. Ostatnio na takie pytania odpowiedziała serialowa Inga, czyli Małgorzata Socha. To właśnie ona ukrywała się pod wielkim "NEW".

 

"Przyjaciółki": zwiastun 15. sezonu

Fani już nie mogą się doczekać kolejnej odsłony przygód Zuzy, Ingi, Patrycji i Anki. W główne bohaterki wcielają się Magdalena Stużyńska, Małgorzata Socha, Joanna Liszowska i Anita Sokołowska, które bardzo zżyły się współpracując od 8 lat. Producenci serialu już opublikowali zwiastun 15. sezonu:

To chyba dobry moment na zwiastun nowego sezonu. Prawda? -napisali.
 

Jak widać, scenarzystom wciąż nie kończą się pomysły. Będzie nowa restauracja Zuzy, problemy z charakterem Hani, córki Ingi, Patrycja będzie swatana przez matkę a Anka spróbuje zapanować nad sprawiającym kłopoty synem. To bez wątpienia nie koniec, skoro zaliczyliśmy już katastrofę samolotu, nowotwór i wiele innych sensacyjnych wydarzeń.

Internauci pod nagraniem pisali, że bardzo się cieszą z powrotu serialu po krótkiej przerwie. 

Czekam z utęsknieniem!
Yeah! Nie mogę się doczekać. 
Kocham ten serial - pisali. 

15. sezon "Przyjaciółek" powróci do Polsatu już w czwartek, 5 marca. Śledzicie losy przyjaciółek?

DK