"The Voice Of Poland". Walka była niezwykle zacięta. Wiemy, kto wygrał

"The Voice Of Poland". Zakończyła się dziesiąta edycja muzycznego show. Każdy z uczestników dał z siebie wszystko, jednak zwycięzca mógł być tylko jeden. Podczas finału wystąpili Viki Gabor, Marcin Sójka i Mahmood.

Dziesiąta edycja "The Voice Of Poland" dobiegła końca. W studiu ATM wystąpili finaliści tej edycji: Daria Reczek, Alicja Szemplińska, Damian Kulej i Tadeusz Seibert. Kto zwyciężył w ostatnim pojedynku na głosy? 

"The Voice Of Poland" - kto wygrał?

O finał walczyły Alicja Szemplińska  i Daria Reczek. Decyzją widzów program wygrała Alicja Szemplińska, podopieczna Tomsona i Barona. Zwyciężczyni zgarnęła 50 tyś. złotych, statuetkę i tytuł najlepszego głosu w Polsce. Jest to pierwsza zwyciężczyni z teamu chłopaków z grupy Afromental. Wcześniej, żaden ich podopieczny nie wygrał programu. 

 

Finał "The Voice Of Poland" 

Finał był podzielony na kilka etapów. W pierwszym etapie każdy uczestnik wykonywał piosenkę z jurorem i utwór solo. Po tej części programu z walki o tytuł zwycięzcy programu odpadł Damian Kulej z drużyny Kamila Bednarka.

Zobacz duet Damiana i Kamila z finału

 

W następnej części pozostali uczestnicy wykonywali po jednym utworze. Z programem musiał rozstać się Tadeusz Seibert z drużyny Margaret. Tadzik usłyszał od jurorów, że jest gotowy na poważną karierę muzyczną. 

Sprawdź finałowe wykonanie Tadeusza Seiberta

 

W ostatnim etapie dziewczyny zaśpiewały swoje single. Daria, podopieczna Michała Szpaka zaśpiewała utwór "Nie Polubisz Mnie". Jurorzy byli zachwyceni.

Jesteś wojowniczką i tego będę mógł się od ciebie nauczyć - powiedział Michał Szpak.

Alicja z drużyny Tomsona i Braona wykonała utwór "Prawie My". Po tym występie nie zabrakło łez i komplementów. 

Jesteś zjawiskiem tego programu - oświadczył Michał Szpak.
Dla mnie jesteś wygraną tego programu - stwierdziła Margaret.
Czuje twoje emocje i chcę cię dalej słuchać - powiedział Tomson.

W czasie finału zapowiedziano kolejną edycję programu "The Voice Senior", którą poprowadzi Marta Manowska. W tej odsłonie jurorami będą: Urszula Dudziak, Alicja Majewska, Marek Piekarczyk i Andrzej Piaseczny. Emisja programu rozpocznie się 7 grudnia. 

Cieszycie się z wygranej Alicji?

DK

Zobacz występ Alicji Szemplińskiej w "The Voice of Poland 10". Zachwyciła jurorów!

Zobacz wideo
Więcej o: