Półfinał "The Voice Of Poland" za nami! Widzowie i trenerzy wybrali czterech finalistów. To oni powalczą o miano najlepszego głosu w Polsce

W sobotę wieczorem poznaliśmy czterech finalistów jubileuszowej edycji "The Voice Of Poland". Kto będzie reprezentował znanych trenerów w finale za tydzień?

Dziesiąta edycja "The Voice Of Poland" dobiega końca. 23 listopada w studiu ATM wystąpiło ośmioro półfinalistów. Tylko dla czterech z nich sobotni wieczór okazał się szczęśliwy. Widzowie i trenerzy wyłonili finalistów!

"The Voice Of Poland" - półfinał 

Uczestnicy wystąpili po dwa razy. W pierwszej rundzie zaśpiewali covery, a w drugiej specjalnie napisane dla nich piosenki. Głosy przyznawali zarówno widzowie, jak i trenerzy. 

Drużyna Kamila Bednarka

Na pierwszy ogień poszli panowie z drużyny Kamila Bednarka. Muzyk swoje sto punktów rozdzielił następująco:

Kasjan 40 punktów, Damian 60 punktów.

Widzowie nie mogli się zdecydować i po 50 proc. ich głosów otrzymali obaj panowie. Zadecydowały więc punkty wokalisty reggae i pierwszym finalistą został Damian Kulej. 

 

Drużyna Michała Szpaka

Łatwego zadania nie miał też Michał Szpak. W półfinale musiał zadecydować, komu obecność w finale pomoże bardziej. Ostatecznie 45 punktów przyznał Darii i 55 Kubie. Widzowie mieli nieco inne zdanie niż kolorowy ptak polskiego show-biznesu i do finału weszła Daria Reczek. 

 

Drużyna Tomsona i Barona

W drużynie chłopaków z Afromental zaśpiewali Bartosz i Alicja. Trenerzy bardzo szybko podjęli decyzję i ich 51 punktów powędrowało do wokalistki, a 49 do wokalisty. Fani programu byli podobnego zdania i trzecią finalistką została Alicja Szemplińska. 

 

Drużyna Margaret

Od początku mówiło się, że to Margaret prawdopodobnie będzie triumfować jako trenerka. Wszystko za sprawą Tadzika, który faktycznie wszedł do finału. Jemu gwiazda przyznała 60 punktów, a jego konkurentowi Stanisławowi 40. Widzowie podzieli jej zdanie. 

 

Kto według Was zostanie najlepszym głosem w Polsce? Piszcie w komentarzach. Finał już za siedem dni!

CW

Alicja Szemplińska to faworytka widzów! Posłuchajcie jej występu z przesłuchań w ciemno!

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (93)
Półfinał "The Voice Of Poland" za nami! Widzowie i trenerzy wybrali czterech finalistów
Zaloguj się
 • Gość: Margaret do domu...

  Oceniono 24 razy 20

  Margaret jak zawsze udawała, że lubi Stasia, a tak na prawdę od początku zapatrzona była w Tadzika...Cokolwiek by zrobił, zaśpiewał ona będzie zadowolona. Mam nadzieję, że w kolejnej edycji jej nie będzie, bo zdania nie potrafi powiedzieć. Porażka. Ludzie nie chcą więcej jej pupilka oglądać. Więcej dostał Staś. Jak zwykle go pogrążyła, w zeszłym tygodniu fatalną piosenką, dzisiaj swoimi punktami. Co ona tam robi??

 • Gość: Margaretsedziakalosz

  Oceniono 23 razy 15

  Nie lubie tego Tadzika. Spiewa jak nakrecona katarynka - zero emocji. A Margaret z programu na program tez coraz mniej lubie - strasznie nieszczera! Szkoda Stasia...

 • Gość: Dziunia

  Oceniono 17 razy 13

  Widzowie nie podzielili zdania Margaret. 52% dostał Stanisław a tylko 48% Tadzik. No nie porwał mnie dzisiaj.

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 12

  Staś jest uroczy, ma ciekawy głos i fajną piosenkę, Tadeusz - kolejny Rafał Brzozowski, nuda... Margaret właśnie przegrała finał.

 • Gość: Adrianna

  Oceniono 16 razy 12

  Szkoda, że Staś i Kuba odpadli, delikatne głosy i piękne dusze.

 • Gość: Dorid

  Oceniono 10 razy 8

  Mam nadzieję że ten Tadzik nie wygra

 • Gość: erykthered

  Oceniono 12 razy 8

  Tadziu to ustawka było widać już w poprzednich odcinkach

 • Gość: jacekbb

  Oceniono 12 razy 8

  Bartek odpadł :( więc dla mnie VoP sie już skończył ... Był THE BEST.
  Z finalistów tylko Damian śpiewa z serca , pozostali , sorry : techniczne popisy wokalne bez emocji.

 • bokaj

  Oceniono 11 razy 7

  Prawie - prawie! - wszystko zależy od piosenki, którą się wybierze/dostanie do wykonania.
  Obdarzona chyba najlepszym głosem Daria (w każdym razie najbardziej muzykalna, każdy występ czyściutko!) wybiera piosenki mało emocjonalne, albo przekazujące emocje bardzo proste. Tym razem wypadła gorzej od Alicji - która wybrała świetny utwór, złamała swój dotychczasowy image piosenkarki wyrzucającej z siebie same impulsywne dźwięki - zaśpiewała liryczny kawałek w sposób inny, niż powszechnie go znamy, i wypadła rewelacyjnie.
  Ale w jej sposobie śpiewania widoczna jest pewna irytująca maniera, jakby nie umiała się odkleić od wzorca wokalistek soulowych i bezwiednie je naśladowała. dziś najmniej - i dlatego świetnie wyszło.
  Niemniej dla mnie Daria. Sama muzyka!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX