Półfinał "The Voice Of Poland" za nami! Widzowie i trenerzy wybrali czterech finalistów. To oni powalczą o miano najlepszego głosu w Polsce

W sobotę wieczorem poznaliśmy czterech finalistów jubileuszowej edycji "The Voice Of Poland". Kto będzie reprezentował znanych trenerów w finale za tydzień?

Dziesiąta edycja "The Voice Of Poland" dobiega końca. 23 listopada w studiu ATM wystąpiło ośmioro półfinalistów. Tylko dla czterech z nich sobotni wieczór okazał się szczęśliwy. Widzowie i trenerzy wyłonili finalistów!

"The Voice Of Poland" - półfinał 

Uczestnicy wystąpili po dwa razy. W pierwszej rundzie zaśpiewali covery, a w drugiej specjalnie napisane dla nich piosenki. Głosy przyznawali zarówno widzowie, jak i trenerzy. 

Drużyna Kamila Bednarka

Na pierwszy ogień poszli panowie z drużyny Kamila Bednarka. Muzyk swoje sto punktów rozdzielił następująco:

Kasjan 40 punktów, Damian 60 punktów.

Widzowie nie mogli się zdecydować i po 50 proc. ich głosów otrzymali obaj panowie. Zadecydowały więc punkty wokalisty reggae i pierwszym finalistą został Damian Kulej. 

 

Drużyna Michała Szpaka

Łatwego zadania nie miał też Michał Szpak. W półfinale musiał zadecydować, komu obecność w finale pomoże bardziej. Ostatecznie 45 punktów przyznał Darii i 55 Kubie. Widzowie mieli nieco inne zdanie niż kolorowy ptak polskiego show-biznesu i do finału weszła Daria Reczek. 

 

Drużyna Tomsona i Barona

W drużynie chłopaków z Afromental zaśpiewali Bartosz i Alicja. Trenerzy bardzo szybko podjęli decyzję i ich 51 punktów powędrowało do wokalistki, a 49 do wokalisty. Fani programu byli podobnego zdania i trzecią finalistką została Alicja Szemplińska. 

 

Drużyna Margaret

Od początku mówiło się, że to Margaret prawdopodobnie będzie triumfować jako trenerka. Wszystko za sprawą Tadzika, który faktycznie wszedł do finału. Jemu gwiazda przyznała 60 punktów, a jego konkurentowi Stanisławowi 40. Widzowie podzieli jej zdanie. 

 

Kto według Was zostanie najlepszym głosem w Polsce? Piszcie w komentarzach. Finał już za siedem dni!

CW

Alicja Szemplińska to faworytka widzów! Posłuchajcie jej występu z przesłuchań w ciemno!

Zobacz wideo