"The Voice of Poland". Michał Szpak zaliczył wpadkę w odcinku na żywo. Tomasz Kammel musiał zwrócić mu uwagę

Za nami drugi odcinek na żywo "The Voice of Poland". Michał Szpak zaliczył wpadkę na wizji. Dowiedzieliśmy się też, kto stracił szansę na zwycięstwo.

Sobotni wieczór znów należał do "The Voice of Poland". Stacja TVP2 wyemitowała już drugi odcinek na żywo i jak zwykle nie brakowało emocji. Co ciekawe, uwagę internautów zwróciła wpadka Michała Szpaka! Muzyka musiał upomnieć Tomasz Kammel.

"The Voice of Poland". Kto odpadł?

Jako pierwsi na scenie wystąpili członkowie drużyny Margaret - Stanisław Ślęzak, Tadeusz Seibert, Sonia Michalczuk. Wszyscy zachwycili jurorów, ale niestety, ktoś musiał pożegnać się z show. Widzowie zdecydowali, że w programie został Tadeusz, natomiast Margaret postawiła na Stasia. Sonia pożegnała się z show.

Potem przyszedł czas na drużynę Kamila Bednarka. Najpierw zaśpiewała Julia Olędzka, a zaraz po niej na scenę wszedł Kasjan Cieśla. Uczestnik wzbudził sporo emocji wśród jurorów, którzy zaczęli ostrą dyskusję po jego występie. Na końcu zaśpiewał natomiast Damian Kulej. Widzowie zdecydowali, że w programie zostaje Kasjan Cieśla, natomiast Kamil zostawił Damiana. Z programu odpadła Julia. 

Następnie na scenie pojawili się członkowie drużyny Tomsona i Barona: Bartosz Deryło, Alicja Szemplińska, Patryk Żywczyk. Decyzją widzów w programie została Alicja, a jurorzy wybrali Bartka. Patryk odpadł z show.

Na końcu mogliśmy podziwiać drużynę Michała Szpaka: Piotra Szewczyka, Jakuba Dąbrowskiego, Darię Reczek. Na Kubę czekała niezwykła niespodzianka. Gdy przygotowywał się do występu, odwiedziła go Justyna Steczkowska! Gwiazda rozpłakała się na wizji. Podczas głosowania widzowie zdecydowali, że w programie zostaje Kuba. Michał wybrał natomiast Darię. Odpadł Piotr. 

Wpadka Michała Szpaka

Poza występami uwagę internautów zwróciła również wpadka Michała Szpaka. Muzyk oceniając występ Soni, powiedział słowo "zaj****a", które jest uważane za wulgaryzm (według Rady Języka Polskiego). Tomasz Kammel musiał go upomnieć, że występują na żywo!

Warto dodać, że jakiś czas temu na temat tego wyrażenia wypowiedział się prof. Jan Miodek, słynny językoznawca. 

Ono mnie wyjątkowo razi, jest wyjątkowo wstrętne i obrzydliwe fonetycznie. Przed paroma laty jedna z gazet napisała, że profesor Miodek w „Ojczyźnie polszczyźnie” stwierdził, że słowo „za*******e” było na początku wulgarne, ale od częstego używania uległo neutralizacji i można z nim dzisiaj iść na salony. (...) Myślałem, że dostanę ataku apopleksji. Ja tak nigdy w życiu nie powiedziałem! - powiedział profesor w rozmowie z "Newsweekiem"

Zwróciliście na to uwagę? Za kogo będziecie trzymać kciuki w przyszłą sobotę? To będzie wyjątkowy odcinek, bo uczestnicy zaśpiewają własne single.

KM

Alicja Szemplińska zachwyciła jurorów w "The Voice of Poland 10". Zobaczcie: 

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (213)
The Voice of Poland. Michał Szpak użył wulgaryzmu
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 33 razy 23

  Wulgarne słowa są dla idiotów, tym wyrównują braki i defekty.

 • Gość: J. G.

  Oceniono 30 razy 22

  To jest wulgaryzm, jego pochodzenie mówi samo za siebie. Używa się go w tv, aż do obrzydzenia...od P. Gessler, która ma się za damę (lubię Ją bardzo, ale to mnie razi) po gości, którym rzadko kto zwraca uwagę... Jest mi wstyd przed kilkuletnią córką, że tyle wulgaryzmów dookoła. DZIĘKUJĘ PANU, PANIE TOMASZU ZA REAKCJĘ ❤️

 • Gość: Polka

  Oceniono 25 razy 21

  Baron także użył tego słowa. Michał nadużywa wulgaryzmów, niestety. Dobrze,ze prowadzący reagują. Swoją drogą, w polskich filmach jest zbyt dużo słów niecenzuralnych. W nowym serialu "Żmijowisko" jest tego tyle, że odechciewa się oglądać. Poziom kibolski. Po co?!

 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 17

  To jest ta publiczna i niestety nie powinno używać się tego typu słów. Nie ważne w jakin
  M znaczeniu jest powiedziane.A tak na marginesie w żadnej tv nie powinno używać takich wyrażeń.A szczególnie znani ludzie bo niestety często na nich wzoruja się fani i najczęściej są to bardzo młodzi ludzie.Kultury słowa nigdy za wiele.

 • Gość: Dziunia

  Oceniono 18 razy 14

  Brawo panie Tomaszu!

 • Gość: gość

  Oceniono 17 razy 13

  Szpakowi niestety zdarza się dość często być wulgarnym, zauważyłam to nawet w jego wyważonych i ciekawych wywiadach. Powinien powściągnąć język, bo nie jest to fajne.

 • Gość: Wega

  Oceniono 24 razy 12

  W Michała drużynie powinien pozostać góral, bo w jego wykonaniu wybrany mu utwór brzmiał pięknie, ma facet talent i fajną barwę głosu. Natomiast ten chłopak, co został wybrany zagrał jedynie na ludzkich emocjach a zdolności wokalne dają wiele do życzenia, nawet tonacja jego głosu brzmiała sztucznie. W tym przypadku nie podoba mi się taki wybór!

 • Gość: Olga

  Oceniono 23 razy 9

  Nie czepialabym się tego określenia jednak Szpak to pozer z przerosnietym ego. Ta jego manier przy wypowiedziach przyprawia o mdłości.

 • Gość: Ola

  Oceniono 17 razy 9

  Jeśli chodzi o wulgaryzm, zespół Weekend śpiewa piosenkę zatytułowaną: Jesteś zajebista.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX