Nie żyje pan Stanisław z "Chłopaków do wzięcia". Był jedną z największych gwiazd programu

Pan Stanisław, nazywany pieszczotliwie "Pan Stasio", był jednym z najbardziej wyrazistych bohaterów programu "Chłopaki do wzięcia". Niestety, mężczyzna zmarł kilka dni temu.

Na oficjalnym fanpage'u programu "Chłopaki do wzięcia" pojawiła się smutna informacja o śmierci pana Stanisława. Sympatyczny mieszkaniec Kryp dał się poznać widzom jako niepoprawny romantyk stale poszukujący miłości życia.

Pan Stasio z programu "Chłopaki do wzięcia" nie żyje

Mamy dla Was smutną wiadomość. Odszedł od nas jeden z bohaterów "Chłopaków" – pan Stanisław. W imieniu twórców programu składamy najszczersze kondolencje rodzinie i przyjaciołom – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Początkowo jeden z internautów zamieścił w komentarzach screen z zapisem korespondencji z osobą zarządzającą oficjalnym fanpagem Polsat Play. Wynikało z niej, że chodzi o inną osobę. Jednak z czasem zaczęły się wypowiadać osoby mieszkające w sąsiedztwie pana Stanisława. Szybko okazało się, że mężczyzna zmarł w ubiegłym tygodniu. Fani są poruszeni nagłą śmiercią swojego ulubieńca.

Pierwszy bardzo pozytywnie zakręcony człowiek w programie. Najszczersze kondolencje.
Człowiek, który ciężko pracował, ale uśmiechnięty i pozytywny. Kochał świat i wrażliwy był na kobiecy urok. Ogromna szkoda. Wyrazy współczucia dla syna…

Pan Stanisław mieszkał w Krypach ze swoim synem. Do końca wierzył, że znajdzie w programie miłość życia. Przypomnijmy, dwa lata temu zmarł inny gwiazdor "Chłopaków do wzięcia". 31-letni Napoleon miał zawał serca.

W ostatnich latach zmarło wiele gwiazd show-biznesu. Część w nich odeszła w niewyjaśnionych okolicznościach:

Zobacz wideo

AD