Aleksandra Szwed poprowadzi swój program w Polsacie. "Ninja Warrior" jest światowym hitem

Aleksandra Szwed poprowadzi program "Ninja Warrior" w Polsacie. Będzie wspierać zawodników dobrym słowem i przedstawiać ich publiczności.

Aleksandra Szwed zostanie prowadzącą "Ninja Warrior Polska". Polsat wykupił prawa do polskiej edycji programu, który jest światowym hitem.

Aleksandra Szwed prowadzącą "Ninja Warrior"

"Ninja Warrior" powstał 22 lata temu w Japonii. W programie, który być może mieliście już okazję oglądać w jednej z innych wersji językowych, uczestnicy walczą o tytuł Wojownika Ninja. Mają do pokonania tor przeszkód, na którym będą się pocić, wywracać i męczyć, ku uciesze widzów. Pokonanie toru wymaga jednak ogromnej sprawności fizycznej, dzięki czemu często uczestnicy - zwycięzcy zostają lokalnymi bohaterami. Japoński fenomen podbił wiele krajów, aż wreszcie w oryginalnej wersji dotarł do Polski. Pokaże to Polsat, zaś prowadzącą została Aleksandra Szwed.

Aleksandra Szwed będzie dobrym duchem programu. Prócz niej zmagania uczestników komentować będą Łukasz "Juras" Jurkowski (zawodnik MMA) i Jerzy Mielewski (dziennikarz sportowy).

"Ninja Warrior" w Polsce

"Ninja Warrior" wymagał wybudowania całego toru przeszkód. Ten, który będą pokonywali nasi zawodnicy, powstał w hali Areny Gliwice i składa się z 32 różnych przeszkód.

Uczestnicy programu - podobnie jak w przypadku innych talent show - będą zmagali się z przeszkodami w różnych etapach. Ten, kto przejdzie eliminacje, wystąpi w półfinale a następnie w finale programu. Do wygrania w "Ninja Warrior" jest nie tylko tytuł Wojownika Ninja, ale również 150 tysięcy złotych. To trzeba pokonać bezbłędnie i w określonym czasie. A łatwo nie będzie. Spójrzcie, jak wygląda to w innej wersji językowej programu:

 

"Ninja Warrior Polska" zobaczymy na antenie Polsatu we wrześniu. Castingi do programu zakończono już. Zgłosili się przede wszystkim sportowcy i różnego rodzaju trenerzy sportowi, jest też jednak sporo amatorów, którzy również chcą się sprawdzić, ale sport uprawiają hobbystycznie. W zmaganiach będą brały udział również kobiety (policjantki, aktorki cyrkowe, zawodniczki MMA, kaskaderki i wiele innych). Na całym świecie z 31 sezonów programu, który powstawał w około 20 krajach, tylko siedmiu zawodnikom udało się w całości ukończyć tor przeszkód i otrzymać tytuł Wojownika Ninja.

A tak Aleksandra Szwed wyglądała na premierze filmu "Fighter":

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (16)
Aleksandra Szwed poprowadzi swój program w Polsacie. "Ninja Warrior" to światowy hit
Zaloguj się
 • Gość: Misiek

  Oceniono 9 razy 7

  Olka to kobieta dynamit uwielbiam, oby jak najwiecej była w TV

 • Gość: miśka

  Oceniono 13 razy 7

  I pomyśleć że Baron wymienił tak piękną i sympatyczną kobietę na to dziecko Wieśniawę.

 • Gość: niewierny mąż

  Oceniono 11 razy 3

  Marzenie każdego faceta.

 • piesnakoty

  Oceniono 2 razy 2

  rany, jaka ona jest zjawiskowa!

 • Gość: GHOSC

  Oceniono 4 razy 2

  ZYCZE POWODZENIA !
  OLA DA RADE !

 • Gość: Filip

  Oceniono 10 razy 2

  Zjawiskowa.

 • Gość: Mateuszek Giappetto 500+

  Oceniono 12 razy 2

  piękna kobieta

 • Gość: Aghia

  0

  po obejrzeniu pierwszego odcinka Ninja Warriors mam negatywne odczucie na temat tej prowadzącej :( Głos nieprzyjemny jak przepity, tak chuda że aż łykowata przez co nieprzyjemna dla oka, i ubrana w workowatą za dużą marynarkę. Drugi prowadzący też średni, ściszyłam dźwięk żeby się dało oglądać

 • Gość: beti beti

  0

  Ratujmy Zwierzaki.pI pomóżmy psiakom z podhala ostatni dzień zbiórki!!! sms AZYL 75480

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX