"M jak miłość". Tragedia w serialu! Iza i Marcin zostaną zaatakowani przez Artura w czasie ślubu? "Najpiękniejszy dzień okaże się koszmarem"

W "M jak miłość" może dojść do tragicznych wydarzeń. Artur zrobi wszystko, żeby zniszczyć ślub Izy i Marcina. Jest nieobliczalny.
Zobacz wideo

Najpopularniejszy polskie serial "M jak miłość" ma teraz wakacyjną przerwę, jednak fani już oczekują tego, co wydarzy się jesienią. Okazuje się, że emocji nie zabraknie, a nowe wątki i zwroty akcji mogą przyciągnąć przed telewizory jeszcze większą publikę. Między innymi scenarzyści rozwiną wątek Izy (Adriana Kalska), Marcina (Mikołaj Roznerski) i Artura (Tomasz Ciachorowski). W życiu tych bohaterów sporo się wydarzy.

"M jak miłość". Na ślubie Izy i Marcina może dojść do tragedii

Iza i Marcin będą szykować się do długo wyczekiwanego ślubu. Jednak na drodze do ich szczęścia po raz kolejny stanie Artur! Choć mogłoby się wydawać, że mężczyzna przebywając w więzieniu, nie będzie w stanie pokrzyżować planów zakochanym, to on i tak będzie terroryzować swoją byłą żonę. Skalski nie może pogodzić się z tym, że jego ukochana znalazła szczęście u boku innego mężczyzny. Jego celem będzie niedopuszczenie do zawarcia przez nich związku małżeńskiego, w trakcie uroczystości może dojść do tragedii.

Tomasz Ciachorowski w kulisach "M jak miłość" wyznał, że jego bohater jest nieobliczalny.

Artur doskonale wie, co się dzieje u Izy i Marcina, śledzi ich perypetie. I im Iza z Marcinem są bliżej siebie i szykują się do ślubu, to w Arturze wznieca taką determinację, żeby jak najprędzej z tego więzienia w końcu uciec. Mimo, że mówi się, że miłość potrafi zneutralizować wszystkie przeszkody, to kiedy ma się do czynienia z taką osobą jak Artur, to wszystko może się zdarzyć i nie wiem, czy ten dzień, który dla Izy i Marcina miał być najpiękniejszym dniem w życiu, nie okaże się koszmarem. 

Z niecierpliwością czekamy na powrót serialu.

JP

Więcej o:
Komentarze (4)
"M jak miłość". Tragedia w serialu! Iza i Marcin zostaną zaatakowani przez Artura w czasie ślubu? "Najpiękniejszy dzień okaże się koszmarem"
Zaloguj się
 • Gość: Cyc

  Oceniono 2 razy 2

  A co znaczy spojleruje zlamasy?

 • Gość: K. P

  Oceniono 3 razy 1

  Wezcie go usuncie z serialu bo jakiś psychol (fan psyhiczny) jeszcze mu coś zrobi na ulicy za Ize.. Teraz tyle się słyszy o takich ludziach

 • Gość: Realistka

  0

  Wątki w tym filmie odbiegają od rzeczywistości bo w prywatnym życiu nie jest to możliwe aby taki psychol miał przewagę nad wszystkimi i nie ma dla niego kary, wszystko jest dla niego możliwe tak jak w każdej bajce. Trochę więcej realności bo już naprawdę to nudne jak flaki z olejem. Ten film powoli schodzi na psy!!!

 • Gość: Jadwiga

  Oceniono 2 razy 0

  Fajnie siė spojleruje złamasy?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX