Beata z "Klanu" wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami". Są już pierwsze przecieki, kto pojawi się obok niej

"Taniec z gwiazdami" wróci na wiosnę. W show najprawdopodobniej wystąpi Dorota Naruszewicz.

Dorota Naruszewicz zyskała popularność dzięki głównej roli w serialu "Klan". Aktorka wcielała się w postać Beaty przez 14 lat. W 2011 roku postanowiła jednak pożegnać się z kultową już telenowelą TVP. 

Dorota Naruszewicz w "Tańcu z gwiazdami"

Po odejściu z serialu słuch o niej zaginął. To ma się jednak już niebawem zmienić. Jak podaje "Wirtualna Polska", Dorota Naruszewicz pojawi się w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami".

To tłumaczyłoby jej niedawny powrót na salony. Nie jest żadną tajemnicą, że o zwycięstwie w show decydują nie tylko zdolności taneczne gwiazd, ale też popularność. Tę najłatwiej zyskać regularnie pozując na ściankach.

Informacja o udziale Naruszewicz w "Tańcu z gwiazdami" nadal nie została jednak potwierdzona. 

Ekipa do 9. edycji "Tańca z Gwiazdami" jest właśnie kompletowana, ale nie ma jeszcze ostatecznych decyzji, kto wystąpi - powiedziała "Faktowi" Ewa Wojciechowska - szefowa PR Polsatu.

Powrót gwiazdy "Klanu"

Myślicie, Dorota Naruszewicz na nowo zaskarbi sobie sympatię widzów? Nieoficjalnie mówi się o tym, że zwycięstwo w "Tańcu z gwiazdami" mogłoby zaowocować rolą w jednym z planowanych seriali Polsatu.

Wśród innych typowych nazwisk do najnowszej edycji show są też mister polski Jakub Kucner oraz gwiazda disco polo Czadoman.

Kogo chcielibyście zobaczyć w "Tańcu z gwiazdami"?