Top Model. Faworyci odpadli przed finałem. Co wydarzyło się w odcinku? Kto przeszedł do finału?

Top Model - siódma edycja programu zbliża się wielkimi krokami do końca. Co wydarzyło się w ostatnim odcinku przed finałem? Odpadli faworyci, którzy nie poradzili sobie w Los Angeles.

Program "Top Model" tym razem zabrał młodych uczestników na Fasion Week do Los Angeles. Piątka początkujących modeli miała trudne zadanie - wystąpić w prawdziwych, światowych pokazach mody. Jednak nie wszystkim udało się to w 100 procentach. Kto odpadł tuż przed finałem i co wydarzyło się w odcinku?

Top Model. Faworyci odpadają - Michał Borzuchowski i Magdalena Przybielska

Od początku programu niekwestionowanym faworytem "Top Model" był Michał Borzuchowski. Chłopak o charakterystycznej urodzie świetnie wypadał w sesjach zdjęciowych. Poległ jednak w Los Angeles, gdzie zadanie - pozornie - było proste: pójść w jak największej liczbie pokazów. Tymczasem Michał zaliczył bardzo szybką porażkę - odrzucono go w ostatniej chwili. Poddał się i już nie walczył o swoje - w przeciwieństwie do jego kolegi. Hubert Gromadzki poradził sobie z tym wyśmienicie i pracował na kolejnych wybiegach.

Magda Przybielska w "Top Model" miała swoje lepsze i gorsze występy. Jej występ w Los Angeles bez wątpienia nie przejdzie do historii jako najlepszy - Magda nie czuła się swobodnie na pokazach i było to widać. Tłumaczyła, że to długie do ziemi ubranie krępowało jej ruchy. Magda Przybielska odpadła z programu, bo straciła wsparcie Katarzyny Sokołowskiej z jury.

Top Model - kto przeszedł do finału? Hubert Gromadzki, Ania Markowska i Kasia Szklarczyk powalczą o tytuł

Z przedfinałowej piątki uczestników do ścisłego finału i ostatniego odcinka "Top Model" przeszły tradycyjnie trzy osoby. Faworytem jest Hubert Gromadzki, który w ostatnich odcinkach wyrósł na rasowego modela. Konkurują z nim Kasia Szklarczyk i Ania Markowska. Ta ostatnia cieszy się jednak ogromną sympatią widzów. Kto wygra "Top Model"? Przekonamy się już za tydzień.

Finał Top Model 7

Finał siódmej edycji "Top Model" już za tydzień. TVN pokaże zmagania finałowej trójki uczestników w poniedziałek 26 listopada w programie na żywo. Widzowie mogą głosować na swoich ulubieńców w głosowaniu SMS. Faworytem zdecydowanie jest Hubert Gromadzki, jednak jeśli spojrzeć na poprzednich zwycięzców "Top Model", to przyszła chyba pora na wygraną kobiety, dzięki temu show zachowa różnorodność.

Dotychczasowi zwycięzcy:

1. edycja - Paulina Papierska
2. edycja - Olga Kaczyńska
3. edycja - Zuzanna Kołodziejczyk
4. edycja - Osuenhe Ugonoh
5. edycja - Radosław Pestka
6. edycja - Patryk Grudowicz

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.