"Top Model". Wygrała zadanie, później dostała bilet na Fashion Week. Widzowie nie są zadowoleni. "Masakra, to jakiś żart"

Widzowie są bezlitośni dla jednej z uczestniczek. Choć jest coraz lepsza, ich nastawienie do niej nie jest najlepsze.

"Top Model". Widzowie są bezlitośni dla Magdy. Po ostatnim odcinku nie brakuje negatywnych opinii na jej temat. Nie pozostawili na niej suchej nitki.

"Top Model". Widzowie krytykują Magdę

Uczestnicy wzięli udział w nietypowej sesji. Podczas pozowania byli oblewani farbą, co utrudniało im przyjęcie idealnej pozycji. Zadanie przebiegało bez większych problemów i wszyscy uczestnicy świetnie sobie poradzili. Jednak zwycięzca mógł być jeden. Głosem jury najlepsza była Magda. Internauci jednak mają inne zdanie. 

Masakra, to jakiś żart.
Teraz będą ją na siłę wychwalać, żeby ukazać, że byli nieomylni, zostawiając ją w programie. Najlepsze zdjęcie miał IMO Hubert, no ale przecież chłopaka nie pokażą w tej kampanii. A w sesji z Joanną wyszła tragicznie.
Najgorsze zdjęcie okazało się najlepsze. Wszystko na siłę.
Nie. To się nie dzieje.
Przecież były dużo lepsze zdjęcia.
Ona tu nie pasuje.
Oby odpadła.

Większość jury była zachwycona Magdą, jej pracą i efektami sesji zdjęciowej. Jedynie Joanna Krupa zaczęła mieć wątpliwości.

Może ty nie jesteś taka fotogeniczna, jak myślałam - powiedziała.

Ostatecznie decyzją jury Magda była jedną z osób, które dostała możliwość wyjazdu na Fashion Week. Kto jeszcze wyjedzie? Ania, Kasia, Michał, Hubert i Daria.

Też uważacie, że Magda radzi sobie najgorzej? A może to ona jest najlepsza? 

MT