"Na Wspólnej". Będzie rozwód i walka o dziecko. Przed małżonkami prawdziwa batalia sądowa

"Na Wspólnej". Iza na dobre rozstanie się z Jerzym. Nie zamierza go oszczędzać w trakcie sprawy rozwodowej.

Problemy w związku Izy (Anna Korcz) i Jerzego (Wojciech Wysocki) trwają już od jakiegoś czasu. Odejście pisarza od bizneswoman dało jej do zrozumienia, że przez pracę faktycznie nie poświęcała praktycznie ani chwili rodzinie. 

"Na Wspólnej" - Iza i Jerzy rozwiodą się

Choć Iza próbowała ratować związek, Jerzy był już obojętny na jej słowa i obietnice. U jego boku pojawiła się nowa kobieta - Ola. Kiedy Iza odkryje, że obca kobieta opiekuje się jej córką, porzuci chęć walki o relacje z mężem. Teraz zażąda rozwodu z orzeczeniem o winie męża.

Przed sądem nie będzie dawać za wygraną. Wyzna, że została zdradzona przez Dudka, kiedy ta ciężko pracowała na rodzinę. Pisarz zrozumie, że Iza będzie chciałą odebrać mu Klementynkę i zniszczyć jego życie.

Rozwód stanie się też przyczyną kłótni Izy i Weroniki Roztockiej (Renata Dancewicz). Prawniczka obiektywnie podejdzie do sprawy i wytknie bizneswoman, że ta faktycznie nie miała czasu dla dziecka. Brzozowska zarzuci Roztockiej brak lojalności.

Walkę Jerzego i Izy będziemy mogli oglądać już od 2766 odcinka "Na Wspólnej", który zostanie wyemitowany 22 października na antenie TVN-u.

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Pamiętacie gwóźdź wbity w rękę Rogalskiej? Wpadek w TV w tym roku nie brakowało. Zobaczcie te najlepsze!

Więcej o:
Komentarze (2)
"Na Wspólnej". Będzie rozwód w serialu. Iza nie odpuści Jerzemu
Zaloguj się
  • Gość: Ciekawski puchacz

    Oceniono 1 raz -1

    Ł A Ł Zosiu !! słyszałaś będzie rozwód Dzwoń do Gienka niech przed niedzielną Mszą opowie naszym -będzie pierwszy

  • Gość: gosc

    Oceniono 1 raz -1

    niech pokażą prawdę......co dzieje sie w niesprawiedliwych sądach na wybrzeżu.....po kilka lat czekania na rozwod a walko o dziecko daja tym ktorzy wiecej zaplacą łapowek w sędzinie ...to jest nie sprawiedliwe i taka sędzina musi - powinna pojsc sama siedziec wmamrze za krzywdę wyrządzoną dziecku !!!!! że daja dziecko zboczencom-pedofilom, łajdakom, bandytom, lujom....itd...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX