"Na Wspólnej". Będzie rozwód i walka o dziecko. Przed małżonkami prawdziwa batalia sądowa

"Na Wspólnej". Iza na dobre rozstanie się z Jerzym. Nie zamierza go oszczędzać w trakcie sprawy rozwodowej.

Problemy w związku Izy (Anna Korcz) i Jerzego (Wojciech Wysocki) trwają już od jakiegoś czasu. Odejście pisarza od bizneswoman dało jej do zrozumienia, że przez pracę faktycznie nie poświęcała praktycznie ani chwili rodzinie. 

"Na Wspólnej" - Iza i Jerzy rozwiodą się

Choć Iza próbowała ratować związek, Jerzy był już obojętny na jej słowa i obietnice. U jego boku pojawiła się nowa kobieta - Ola. Kiedy Iza odkryje, że obca kobieta opiekuje się jej córką, porzuci chęć walki o relacje z mężem. Teraz zażąda rozwodu z orzeczeniem o winie męża.

Przed sądem nie będzie dawać za wygraną. Wyzna, że została zdradzona przez Dudka, kiedy ta ciężko pracowała na rodzinę. Pisarz zrozumie, że Iza będzie chciałą odebrać mu Klementynkę i zniszczyć jego życie.

Rozwód stanie się też przyczyną kłótni Izy i Weroniki Roztockiej (Renata Dancewicz). Prawniczka obiektywnie podejdzie do sprawy i wytknie bizneswoman, że ta faktycznie nie miała czasu dla dziecka. Brzozowska zarzuci Roztockiej brak lojalności.

Walkę Jerzego i Izy będziemy mogli oglądać już od 2766 odcinka "Na Wspólnej", który zostanie wyemitowany 22 października na antenie TVN-u.

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Zobacz wideo