Fani wypatrzyli bardzo śmieszną wpadkę w ''Na Wspólnej''. Joanna Jabłczyńska sama z niej zażartowała

''Na Wspólnej'' zaliczyło wpadkę. Czujni widzowie zauważyli w jednej ze scen mały, ale bardzo znaczący szczegół. Joanna Jabłczyńska z humorem skomentowała sprawę.

''Na Wspólnej'' w odcinku 2691. ma scenę, która rozbawiła wiele osób. Twórcy serialu nie zauważyli, że popełnili drobny błąd, w wyniku którego widzowie odkryli nową funkcję popularnego programu do odtwarzania muzyki i filmów.

Wpadka w ''Na Wspólnej''

Na samym początku odcinka 2691. jest scena, w której dwójka bohaterów rozmawia przez wideo-czat. Michel jest muzykiem i wyjechał w trasę koncertową. Rozmawia więc ze swoją żoną przez internet. Na tym etapie wszystko się zgadza.

Tylko że w trakcie kręcenia sceny realizatorzy nie zauważyli, że na monitorze ekranu wyświetlił się pasek odtwarzania filmu programu Windows Media Player.

>>>ZOBACZ TUTAJ ZDJĘCIA<<<<

Dowcipnym widzom łatwo było dojść do wniosku, że ekipa filmowa odkryła nową funkcję programu, który tak naprawdę służy tylko do odtwarzania muzyki i filmów. Z ''Na Wspólnej'' bowiem wynika, że aktorzy rozmawiają ze właśnie za jego pomocą. 

fot. TVN | ''Na Wspólnej'' | kadr via player.pl

Pasek widać przez kilkanaście sekund, po czym znika i wszystko wygląda już normalnie. Ale co się raz zobaczyło, odzobaczyć się już nie da.

Joanna Jabłczyńska komentuje wpadkę

Tę śmieszną wpadkę skomentowała aktorka serialu, Joanna Jabłczyńska. Udostępniła na swoim Instagramie screen z serialu z podpisem wskazującym na tę pomyłkę, której nie zauważył ani operator, ani montażyści. Napisała pod zdjęciem:

Takie rzeczy potrafimy tylko w @nawspolnej_tvn. Widzimy się na Media Playerze? Widzowie czujni jak ważki.

 

Wiadomo, że czujnym obserwatorom takie rzeczy nie umkną. Faktycznie lepiej się do sprawy zdystansować, bo co lepszego można zrobić? Kręcenie filmów rządzi się własnymi prawami i jakaś wpadka może się zdarzyć każdemu. 

Jabłczyńska zdradziła wielki sekret sprzed lat. Chodzi o... Wesołowskiego. 'Pewnie będzie się wypierał przed żoną i córką...' [KOŁO PLOTKA]

JAB