"M jak Miłość". Kolejna aktorka zrezygnowała z pracy w serialu. Miała ważny powód

Tamara Arciuch wyznała na Instagramie, że zrezygnowała z pracy ze względu na małą córkę.

Tamara Arciuch wróciła do "M jak Miłość" kilka miesięcy temu po dłuższej przerwie. Widzowie pewnie mieli nadzieję, że zostanie w serialu, ale aktorka na Instagramie ogłosiła, że zrezygnowała z pracy ze względu na córkę

Na razie jest malutka. Spędzam z nią bardzo dużo czasu, właściwie 100%. Zrezygnowałam z pracy, by patrzeć na każdy jej krok, uśmiech i nowe słowo - napisała.
 

Choć Tamara Arciuch w dalszej części wpisu napisała, że wróci do pracy, nie wiadomo czy będzie to powrót do "M jak Miłość"

Powód rzeczywiście jest ważny. 

Pamiętajcie o tym, by nie stracić kontaktu z dziećmi. A Wy młodziaki pamiętajcie, że Wasze zachowanie, to jak traktujecie siebie nawzajem, też jest bardzo ważne. Obserwujcie się. Bądźcie empatyczni. Zmieńmy polskie statystyki, które dają Polsce 2. miejsce w liczbie samobójstw wśród dzieci i nastolatków. Jeden dzień wart całe życie - czytamy.

Myślicie, że wróci do serialu?

Chcesz pomóc przetrwać pszczołom? Weź udział w akcji Adoptuj Pszczołę. Możesz też wrzucić swoje zdjęcie na Instagramie, Facebooku czy Twitterze z hashtagiem #adoptujpszczole. Na pewno to zauważymy w naszej relacji na żywo na Gazeta.pl!

JT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.