Mąż Kurdej-Szatan w "M jak miłość" omami nastoletnią Zosię. "Uwiodłeś ją, suk***ynu!"

W "M jak miłość" widzowie będą mogli zobaczyć męża Barbary Kurdej-Szatan. Jego postać może nie wzbudzić sympatii, bo serialowy Eryk okaże się uwodzicielem.

"M jak miłość" powróciło z nowymi odcinkami i nowymi bohaterami. Do obsady serialu dołączył Rafał Szatan, mąż Barbary Kurdej-Szatan. Małżeństwo nie zagra jednak w serialu pary. Wręcz przeciwnie, Joasia Chodakowska nie polubi nowego bohatera -Eryka.

"M jak miłość": Eryk uwiedzie nastolatkę

Eryk, w którego wcieli się Rafał Szatan, okaże się amantem. Najpierw będzie próbował poderwać Joasię, ale kiedy mu się to nie uda, szybko upodoba sobie inną kobietę. I to nie byle jaką, bo 19-letnią Zosię (Julia Wróblewska), czyli przybraną córkę Chodakowskiej. 

Młodziutka dziewczyna będzie oczarowana dojrzałym muzykiem, który poświęci jej swoją uwagę. Zosia szybko zakocha się w swoim starszym adoratorze.

"M jak miłość" Joasia Chodakowska będzie wściekła na Eryka

Joasi bardzo nie spodoba się, że Eryk uwiedzie nastolatkę, tym bardziej, że jest starszy od Zosi o ponad 10 lat. Chodakowska będzie próbowała przemówić córce do rozsądku, ta jednak nie będzie chciała słuchać rad matki.

W kolejnych odcinkach "M jak miłość" widzowie będą mogli więc zobaczyć konflikt matka - córka. Póki co, nie wiadomo jeszcze, jak zostanie on rozwiązany. 

Joasia nie będzie też przebierała w słowach i wprost powie muzykowi, co sądzi o jego planach względem Zosi. 

Uwiodłeś ją, sukinsynu! - będzie krzyczała bohaterka, donoszą "Super Seriale". 

Wątek Eryka pojawi się w "M jak miłość" w 1391 odcinku. 

AG