"The Voice of Poland". Markowska dogryza Hyżemu, a ten garnie się na scenę. Zarzucił też, że nie działa mu przycisk

"The Voice of Poland". Za nami 3. odcinek najnowszej edycji. Tym razem jury oceniało uczestników z Kujaw i Pomorza. Kto zachwycił trenerów?

Kolejni uczestnicy, marzący o wielkiej karierze, pojawili się przed jury "The Voice of Poland". Nie wszystkim udało się przejść dalej, mimo tego, że wybrali utwory trenerów. Jak widać - nie jest to przepis na sukces. W tym odcinku kilka osób zainteresowało jurorów.

Zobaczcie, kogo zobaczymy w następnym etapie:

"The Voice of Poland" 3. odcinek. Kogo zobaczymy dalej?

1. Natalia Smagacka

The Voice of PolandThe Voice of Poland Mat. prasowe

Odcinek rozpoczął się od występu Natalii, która zaśpiewała utwór Christiny Aguilery "Fighter". Odwrócili się wszyscy jurorzy, czyli Patrycja Markowska, Michał Szpak, Piotr Cugowski oraz Grzegorz Hyży.

Pojawiła się ta drapieżność. Cieszę się bardzo - skomentował Cugowski, który odwrócił się jako ostatni.
Masz wszystkie atuty, żeby śpiewać na wielkich scenach - mówił Hyży.

Wybrała Grzegorza i tym samym stała się trzecią osobą w jego drużynie. Po niej pojawił się jej przyjaciel, który wybrał utwór jej nowego trenera. Niestety, nie przeszedł dalej. Za to na scenie pojawił się Hyży i zaśpiewał swój hit.

2. Jadwiga Kuzaka

The Voice of PolandThe Voice of Poland Mat. prasowe

Jadwiga Kuzaka ma nadzieję, że program otworzy jej drzwi do lepszej przyszłości. Wybrała utwór "Sweet Creature", który wykonuje Harry Styles. Michał Szpak stwierdził, że za bardzo się denerwuje, ale mimo to odwrócił się jako pierwszy. Po nim zdecydowała się na ten krok Patrycja Markowska.

Przycisk nie działa, tylko dlatego się nie odwróciłem - tłumaczył się Grzegorz Hyży.

Finalnie Jadwiga wybrała Szpaka i stała się czwartą osobą w jego składzie. Zdaniem prowadzącego, Tomasza Kammela, trener cieszył się jak dziecko.

3. Maksymilian Łapiński

The Voice of PolandThe Voice of Poland Mat. prasowe

Maksymilian chciałby, żeby jego muzyka dotarła do jak największej grupy ludzi i żeby zobaczyli oni, co robi. Zdecydował się na dość trudny utwór "These Days", który wykonują Rudimental, Jess Glynne, Dan Caplen i Macklemore.

To było absolutnie piękne - stwierdziła Markowska.

Poprosili mężczyznę o wykonanie swojego własnego utworu, który ich porwał i zachwycił. Walczyli o niego Grzegorz Hyży i Patrycja Markowska. Wybrał piosenkarkę, która obiecała mu, że "będzie im razem dobrze".

Czekałam na kogoś takiego w mojej drużynie - powiedziała potem.

Dołączył do pozostałej trójki, która w poprzednich odcinkach wybrała Markowską. Trzeba przyznać, że Maksymilian jest bardzo charyzmatyczny i wróżymy mu, że zajdzie daleko. Może nawet wygra?

4. Natalia Capelik-Muianga

The Voice of PolandThe Voice of Poland Mat. prasowe

Zdaniem Natalii to jej 5 minut, które musi jak najlepiej wykorzystać. Naszym zdaniem ma szanse zajść daleko. Jej wersja utworu "No Roots" Alice Merton spodobała się wszystkim jurorom, którzy chwalili nie tylko jej głos, lecz także to, jak wygląda.

Ma pełen pakiet - stwierdził Hyży.

Po tym, gdy Hyży po raz kolejny w tej edycji wyrwał się na scenę, żeby zaśpiewać z kolejnym uczestnikiem, Markowska stwierdziła, że powinna go wybrać. I tak się stało. Została więc czwartą osobą w jego drużynie.

Po niej zaśpiewała Ewa, która wybrała piosenkę Markowskiej. Nie udało się.

5. Maciej Mazur

Tajemniczym uczestnikiem, który z daleka wyglądał jak Gromee, okazał się Maciej Mazur. Już po pierwszych dźwiękach piosenki odwróciły się wszystkie fotele.

The Voice of PolandThe Voice of Poland Mat. prasowe

Czy ja cię mogę kojarzyć skądś? - zapytał Hyży.
Kojarzysz, bo był jedyny pod sceną? - zażartowała Markowska.

Maciek wybrał Grzegorza, który zapewniał go, że będzie dobrze. Markowska nie ukrywała, że trochę zazdrości, że chłopak trafił do jego drużyny. To piąta osoba w drużynie piosenkarza.

"The Voice of Poland" - 3. edycja

To wszyscy uczestnicy, którzy pojawili się w dzisiejszym odcinku. Za tydzień przesłuchania w ciemno odbędą się na Mazurach. Macie już swojego faworyta? Komu kibicujecie?

AW

Tego nie da się 'odzobaczyć', czyli wpadki telewizyjne 2017 roku. Zapamiętamy je na długo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.