"M jak Miłość". Premierowy odcinek już w poniedziałek. Wiemy, co się w nim wydarzy!

Już 3 września zostanie wyemitowany premierowy odcinek "M jak Miłość". Co się w nim wydarzy?

"M jak Miłość" wraca po wakacyjnej przerwie. Premierowy odcinek zostanie wyemitowany na kanale TVP2 już w najbliższy poniedziałek o godzinie 20:50. A co wydarzy się w telenoweli?

M jak Miłość - co wydarzy się w najnowszym odcinku?

W 1378 odcinku serialu widzowie poznają dalsze losy Uli (Iga Krefft) i jej nowego partnera. Przypomnijmy, że Mostowiakowa uciekła z Bartkiem z siedliska, zostawiając rodzinę. Jednak rzeczywistość da zakochanym w kość. Okaże się bowiem, że para nie ma pieniędzy, aby nocować w hostelach. W końcu Ula i jej ukochany wymkną się z pokoju nocą, aby nie obudzić gospodarzy i... nie płacić za pobyt.

Mostowiakowa otrzyma też telefon od ojca:

Dobrze, jesteś zakochana, żyjesz miłością, tylko co dalej? Jesteś dorosła, podejmujesz własne decyzje. Ale skoro tak, to chciałbym, byś wzięła też odpowiedzialność za swoje życie. Dajemy Ci z Ewą tydzień. Jeśli do tego czasu nie wrócisz do siedliska, to my też je opuścimy. To jest Twój biznes - powie zdenerwowany Marek.

A co u Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek)? Tu także będzie się działo. W powakacyjnym odcinku będziemy oglądać początek procesu Budzyńskiego, który został oskarżony przez Karolinę (Iga Górecka) o próbę gwałtu. W sądzie zjawi się kuzynka Adama i jednocześnie wspólniczka Karoliny. Kobieta będzie zeznawać przeciwko Andrzejowi.

Pani Kubiak wybiegła z gabinetu mecenasa Budzyńskiego w podartej bluzce, była tak roztrzęsiona, że nie miałam wątpliwości, że było to usiłowanie gwałtu - powie.

Na szczęście z pomocą ruszy... Aneta! Była rywalka zdecyduje się pomóc Magdzie. Czy to będzie początek ich przyjaźni?

Spore zmiany zajdą w życiu Pawła (Rafał Mroczek). Ze Zduńskim w końcu zamieszka jego pasierbica. Basia (Gabriela Raczyńska) wprowadzi się mieszkania Katii (Joanna Jarmołowicz). Czy Paweł powie córce, że się ponownie ożenił?

Dowiemy się już w poniedziałek! Ale jedno jest pewne - będzie się działo!

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.