Już jest nowa czołówka "M jak Miłość"! Wiemy, kogo zabraknie jesienią. Są też nowe twarze

Producenci "M jak Miłość" zaprezentowali nową czołówkę serialu. Kogo zabraknie w powakacyjnych odcinkach?

Fani "M jak Miłość" od miesięcy czekali na ten dzień. W końcu na oficjalnym profilu instagramowym serialu pojawiła się nowa czołówka!

M jak Miłość - nowa czołówka

Z najnowszego zwiastunu wynika, że w powakacyjnych odcinkach "M jak Miłość" zabraknie Olgi Frycz (Ala Zduńska), Kacpra Kuszewskiego (Marek Mostowiak), Dominiki Kluźniak (Ewa Mostowiak), Tamary Arciuch (Anna Gruszyńska) oraz Magdaleny Walach (Agnieszka Olszewska). Wszystko wskazuje też na to, że spekulacje dotyczące powrotu Andrzeja Młynarczyka do telenoweli były nieprawdziwe. Aktora także zabrakło w czołówce.

Jednak okazuje się, że na stałe do "M jak Miłość" dołączył Paweł Deląg (Michał). Co ciekawe, w zwiastunie możemy go zobaczyć obok Basi Kurdej-Szatan (Joasia). Czy to oznacza, że tę dwójkę połączy uczucie?

W intro pojawiła się też Adriana Kalska - oczywiście u boku Mikołaja Roznerskiego. W nowej czołówce jest też obecna Małgorzatę Rożniatowska, czyli ekranowa Zofia Kisielowa.

 

M jak Miłość - kiedy nowe odcinki?

Pierwszy, powakacyjny odcinek serialu zostanie wyemitowany 3 września. Niezmiennie losy rodziny Mostowiaków widzowie będą mogli śledzić w każdy poniedziałek i wtorek o godzinie 20:50.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.