"M jak miłość". Andrzejek przyłapie żonę na zdradzie? "Co ty robisz z moją małżonką?"

Czy w "M jak miłość" dojdzie do kolejnego romansu i Marzenka zdradzi Andrzejka? Na szczęście ten czarny scenariusz to żart aktorów: Olgi Szomańskiej i Tomasza Oświecińskiego.

"M jak miłość" wraca z nowymi odcinkami już 3 września. Scenarzyści starali się, by po letniej przerwie widzowie serialu nie czuli się rozczarowani. Z pewnością zaskoczeniem dla fanów będzie powrót do siedliska kryminalisty i młodszego brata Andrzejka - Bartka (Arkadiusz Smoleński). 

Nowy romans w "M jak miłość"?

Czy w najnowszych odcinkach "M jak miłość" Marzenka (w tej roli Olga Szomańska) zdradzi Andrzejka (Tomasz Oświeciński) z jego młodszym bratem Bartkiem?

Na InstaStories Olgi Szomańskiej pojawiło się nagranie, które sugerowałoby takie rozwiązanie. Widać na nim, jak serialowa Marzenka jest w aucie z Bartkiem. Chwilę później przed samochodem pojawia się Andrzejek, który krzyczy na swojego brata.

Co ty robisz z moją małżonką? Taki brat, taki brat! Dzięki ci braciszku!

Marzenka na te słowa nie pozostaje obojętna i również podnosi głos.

Odejdź mi stąd! Nie będę płaciła za żadne mycie szyby ani złotówki! - słyszymy jak wykrzykuje kobieta. 

Aktorzy "M jak miłość" mają poczucie humoru

Oczywiście cała sytuacja nie jest fragmentem serialu, ale zakulisową zabawą aktorów, którzy w przerwie do nagrań pozwolili sobie na żart. 

Takich zakulisowych zdjęć z planu "M jak miłość" jest więcej. Opublikowali je na swoich Instagramach zarówno Olga Szomańska jak i Tomasz Oświeciński.

 
 

Będziecie oglądać nowe odcinki "M jak miłość"?

AG

Więcej o: