"M jak miłość" już niedługo wraca do telewizji. Będzie nowa postać, zagra ją znana aktorka

"M jak miłość" po wakacjach wróci na anteny 3 września. Nie dość, że zobaczymy inną czołówkę, to w tym sezonie poznamy też nową postać, w którą wcieli się Katarzyna Kwiatkowska.

"M jak miłość" w najnowszym sezonie szykuje dużo niespodzianek dla widzów. Akcja będzie napięta i dramatyczna. Odejdzie też kilka znanych postaci, ale w zamian pojawią się nowe. Jedną z nich zagra Katarzyna Kwiatkowska.

Nowa postać w "M jak miłość"

Co prawda kilka postaci zniknie z "M jak miłość", w tym Marek Mostowiak grany przez Kacpra Kuszewskiego, ale scenarzyści się postarali i wprowadzili kilka nowych charakterów do opowieści.

Do obsady serialu dołączy m.in. Katarzyna Kwiatkowska. Zagra ona siostrę Artura Rogowskiego. Jej postać to lekarka, która po latach spędzonych na emigracji, wróci do Grabiny.

Katarzyna Kwiatkowska - kariera

Aktorka dała się poznać szerszej publiczności w programie "Szymon Majewski Show". Zajmowała się parodiowaniem słynnych osób, jej impresja Krystyny Jandy należała do wyjątkowo udanych.

Pani Kasia na tym nie skończyła przygody z telewizją. W 2014 roku była jurorką w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". W 2015 roku prowadziła też na antenie TVP teleturniej "Podróż życia", a od początku tego roku jest też komentatorką w "Szkle kontaktowym".

Katarzyna Kwiatkowska zagrała też główną rolę w głośnym filmie "Dzień kobiet" opowiadającym o ciężkich doświadczeniach pracowników supermarketu. 

JAB

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.