43-letnia polska gwiazda w zaawansowanej ciąży. Brzuch jest już naprawdę duży. "To będzie dziewczynka!"

Katarzyna Kwiatkowska uczestniczyła w "Noworocznym śniadaniu gwiazd". Widać było, że termin porodu jest już bardzo bliski.

Katarzyna Kwiatkowska długo nie komentowała doniesień o ciąży i stroniła od publicznych wyjść. Z czasem jednak trudno już było zachować jej to w tajemnicy. Powodem był chociażby coraz większy brzuch, którego nawet luźne stylizacje nie były w stanie zamaskować. Tym jednak razem aktorka chętnie eksponowała swe ciążowe krągłości. W prostej czarnej bluzce, spodniach i brokatowym swetrze wyglądała naprawdę kwitnąco. 

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA

Ostatnio gwiazda udzieliła nawet w jednym z tabloidów wywiadu, w którym potwierdziła plotki o ciąży i poinformowała o płci dziecka.

To będzie dziewczynka - ujawnia Kwiatkowska. Jestem bardzo podekscytowana i ciekawa, jak to będzie. Dzidzia już nawiązuje ze mną kontakt i bardzo intensywnie uprawia jogging. Daje znać, że tam jest i że się już trochę nudzi - czytamy w "Fakcie".

Gwiazda zdradziła też, jak idą jej przygotowania do narodzin córki.

Jestem na etapie nerwowego orientowania się i decydowania, jaki szpital wybrać i jak urządzić pokój dla dziecka. Na razie szykuję się do zmian psychicznie.

Pozostaje nam tylko pogratulować!

AW

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.