Do "Przyjaciółek" dołącza nowa postać. To jedna z najpopularniejszych aktorek "M jak Miłość"

Dominika Ostałowska, gwiazda "M jak Miłość", dołączy do obsady "Przyjaciółek". Nowy sezon pojawi się na Polsacie we wrześniu.

Informację o tym, że do obsady "Przyjaciółek" dołączy Dominika Ostałowska, przekazała na Instagramie Magdalena Stużyńska, która wciela się w postać Anki.

"Przyjaciółki" - Dominika Ostałowska dołącza do obsady

To wielka radość i przyjemność spotkać w pracy znakomitą aktorkę - Dominikę Ostałowską #serialtv #przyjaciółki @przyjaciolkipolsat @przyjacioki_serial_ @polsatofficial - napisała pod ich wspólnym zdjęciem.

Wiadomość wywołała wśród internautów niemałe poruszenie. Przeważają miłe komentarze, w których fani serialu wyrażają swoje zadowolenie:

Cudowne jesteście, uwielbiam Was.

Wspaniałe połączenie. 

Wow, nie mogę się doczekać.

Dwie super aktorki - piszą.

 

Dominika Ostałowska w "Przyjaciółkach"

Kogo zagra gwiazda "M jak Miłość" w polsatowskiej produkcji? Jak na razie nie wiadomo. Stużyńska zdradziła jedynie, że Ostałowska nie wcieli się w postać jej siostry. Internauci drążą temat. Zadali pytanie, czy okaże się ona matką Anki. Jednak, jak na razie pozostało ono bez odpowiedzi.

"Przyjaciółki" nowy sezon

Oprócz Dominiki Ostałowskiej w nowym sezonie "Przyjaciółek" pojawi się także m.in. Olgierd Łukaszewicz, który prawdopodobnie wcieli się w postać przyszłego męża Doroty, w którą wciela się Agnieszka Sienkiewicz. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Czekacie na odcinki z udziałem Ostałowskiej?

AW