"Przyjaciółki". Jedna z bohaterek weźmie ślub i to z dużo starszym mężczyzną. Do obsady dołączy znany aktor

"Przyjaciółki" zaskoczą swoich fanów w nowych odcinkach. Po przerwie wakacyjnej jedna z bohaterek weźmie ślub i to z dużo starszym mężczyzną.

W powakacyjnych odcinkach "Przyjaciółek" zobaczymy ślub jednej z bohaterek. Na ślubnym kobiercu stanie Dorotka, w którą wciela się Agnieszka Sienkiewicz. Biedna i poniżana Dorota wyjdzie za dużo starszego od siebie, ale też bogatego mężczyznę. Kim będzie ten szczęściarz? No właśnie, to również kolejna niespodzianka. 

"Przyjaciółki" nowy aktor w obsadzie 

Do obsady serialu dołączy znany m.in. z kultowego filmu 'Seksmisja" Olgierd Łukaszewicz. Zdradziła to sama Agnieszka Sienkiewicz, która na swoim Instagramie dodała zdjęcie z aktorem.

Do fotografii załączyła również niego nieco enigmatyczny opis:

Co na planie @przyjaciolkipolsat robi Pan Olgierd Łukaszewicz? Hm....? To ogromny zaszczyt i wspaniała lekcja aktorstwa!!! #wdzieczna #happy #olgierdłukaszewicz #onset #goodenergy #happymoments

 

Dodatkowo w jednym z wywiadów z "Party" Sienkiewicz przyznała, że jej bohaterka wyjdzie za mąż. Trudno więc nie połączyć tych faktów. 

"Przyjaciółki"- ślub z miłości z miłości czy wyrachowania? 

Pozostaje więc nam czekać, jak rozwinie się ten związek. Jesteśmy ciekawe, czy małżeństwo z dużo starszym mężczyzną wpłynie na Dorotkę pozytywnie? A może to nie żadna miłość, tylko sposób na wygodne i bogate życie? Jak myślcie? 

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.