Mamy zwiastun nowego sezonu "Przyjaciółek". W serialu pojawi się ktoś, kogo doskonale znacie. Oj, dawno go nie widzieliśmy

"Przyjaciółki". Nowy sezon zobaczycie już od 1 marca na antenie Polsatu. Mamy dla Was zwiastun, a w nim między innymi nowi aktorzy.

Czy Zuza, Anka, Inga i Patrycja mają wszystko pod kontrolą? Z czym jeszcze będą musiały się zmierzyć w nowym sezonie? Patrycja szykuje się do ślubu z Wiktorem. Zuza zostanie mamą. A z kim Inga ułoży swoje życie? Czy Dorota wybaczy Łukaszowi? Z jakimi problemami zmierzą się Anka i Paweł? 

Już pierwszy odcinek 11. sezonu "Przyjaciółek" dostarczy widzom wielkich emocji. Po raz pierwszy w historii serialu pojawi się mocna kobieca postać, która zrobi poważny wyłom w paczce przyjaciółek. W dniu ślubu Patrycji dojdzie do potwornej awantury, gdyż dziewczyny będą degustowane wyborem przyjaciółki. Anka, Inga i Zuza nie wezmą udziału w ceremonii. Wtedy pojawi się dawna koleżanka z równoległej klasy – Wika (Roma Gąsiorowska). Wika będzie świadkiem kłótni i przy okazji pozna wszystkie tajemnice przyjaciółek...

W serialu "Przyjaciółki" obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer wystąpi plejada aktorów, a wśród nich kluczowi z poprzednich sezonów, m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Marek Bukowski, Mikołaj Krawczyk, Adam Adamonis, Ewa Kasprzyk, Dorota Kolak, Marcin Korcz i Radosław Pazura.

W nowych odcinkach do obsady dołączy również Jan Wieczorkowski, którego dawno nigdzie nie widzieliśmy. 

Zobaczcie zwiastun. Będziecie oglądać? 

JT

Więcej o:
Komentarze (7)
"Przyjaciółki": zwiastun nowego sezonu. Co zobaczymy? Nowi aktorzy dołączają do obsady
Zaloguj się
 • Gość: Spostrzegawcza

  Oceniono 5 razy 5

  Jan Wieczorkowski gra od dłuższego czasu w M jak miłość. Teraz jest go nawet całkiem sporo

 • Gość: XXX

  Oceniono 8 razy 4

  Ta Gąsiorowska sprawia wrażenie zastraszonej i zaniedbanej kobiety.

 • kitciwoko

  Oceniono 3 razy 3

  Pojawi się T-Rex, dawny chłopak liszoskiej.

 • Gość: Lula

  Oceniono 2 razy 2

  A już chciałam zapytać czy o Wieczorkowskiego chodzi. U mnie już wyskakuje z lodówki. Gra już Emce, Drugiej szansie, Koronie królów. Ja go jeszcze na osiedlu spotykam i w szkole moich dzieci. Uff. Za duuużo.

 • Gość: rurku

  Oceniono 1 raz 1

  Nie widzieliście Jana Wieczorkowskiego w Koronie królów?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX