Justyna zaskoczyła wyznaniem, że jest ze Zbyszkiem. Teraz on to komentuje: Napiszę, żeby nie było wątpliwości. I dodaje coś jeszcze

"Rolnik szuka żony". Justyna i Zbyszek to kolejny zaskakujący związek. Rolnik zabrał głos.

"Rolnik szuka żony". Akurat tego związku nikt się nie spodziewał. Justyna, najbardziej kontrowersyjna uczestniczka programu i Zbyszek, oaza spokoju, są razem. Najpierw przyznała to Justyna, teraz potwierdził to na Facebooku Zbyszek. I dodał, że oboje mają już wspólne plany sylwestrowe.

Witam, jak już wszyscy wiecie, a może jeszcze nie? Napiszę to, żeby nie było żadnych wątpliwości i domysłów. Ja i Justyna spotykamy się, rozmawiamy i mamy zamiar razem spędzić Sylwestra - napisał.

Justyna i Zbyszek są jak ogień i woda, ale fani są pełni optymizmu i wierzą, że ten związek ma szansę na szczęście.

I tak trzymaj, panie Zbyszku. Trzymam za was kciuki, będzie dobrze i pozdrowienia dla pani Justyny.
Justyna trochę taka szalona, ale przeciwieństwa się przyciągają, powodzenia.
Jest Pan najbardziej pozytywną osobą tej edycji. Powodzenia i dużo szczęścia. Zasługuje Pan na nie! Wszystkiego dobrego. A Sylwester niech będzie początkiem czegoś wspaniałego dla Was - pisali.

Justyna była pierwotnie kandydatką do serca innego rolnika, Karola, i wydawało się z początku, że jest między nimi chemia. Karol jednak szybko przerzucił swoje uczucia na Sarę, a ostatecznie i tak zakochał się w kim innym. Z kolei Zbyszek odrzucił wszystkie kandydatki, jakie zdecydowały się ubiegać o miejsce w jego sercu. Zbyszek i Justyna zbliżyli się do siebie podczas nagrywania odcinka finałowego. Sylwestra, jak wspominała wcześniej Justyna, spędzą w Anglii, gdzie ona aktualnie mieszka. Zbyszek bowiem zrobił jej niespodziankę i kupił bilet na samolot do niej.

JZ