Najbardziej kontrowersyjna uczestniczka "Rolnika..." ma chłopaka! Znacie go z programu. "Rano odwiózł mnie na dworzec"

"Rolnik szuka żony". Spośród kandydatek do serc rolników najwięcej kontrowersji budziła Justyna. Teraz zdradza, że zakochała się w rolniku, ale... nie w tym, do którego napisała.

"Rolnik szuka żony". Justyna, najbardziej barwna pośród wszystkich kandydatek, jest zakochana! W rozmowie z serwisem "Fakt" zdradziła, że zakochała się w rolniku, ale nie w Karolu, do którego napisała list, ale... w Zbyszku.

Gdy nagrywaliśmy odcinek finałowy, to już wtedy rozmawialiśmy ze sobą przez internet. W pewnym momencie Zbyszek zaproponował, że do mnie zadzwoni. Ta rozmowa trwała godzinę, później zaproponowałam, że może spotkamy się na kawę. Zbyszek początkowo się zgodził, jednak później odwołał to spotkanie. Uznałam: ok, nie będę się narzucała. Kilka dni później odezwał się i wytłumaczył, ze bał się hejtów i tego, że ktoś może nas zobaczyć razem. Wiedział, że bardzo przeżyłam negatywne komentarze na swój temat i chciał tego uniknąć - powiedziała.

Dodała też, że rolnik w końcu zaprosił ją do siebie na wieś.

Zgodziłam się. Zbyszek wyjechał po mnie na dworzec, a w samochodzie czekała na mnie czerwona róża, która po ponad 20 dniach wciąż stoi w wazonie. Poszliśmy na spacer, poznałam jego kuzynkę i kuzyna. Rozmawialiśmy cały czas, graliśmy w scrabble. Rano odwiózł mnie na dworzec. Miał nadzieję, że spóźnię się na pociąg i zostanę u niego dłużej.

Justyna z Rolnik szuka żony 4Justyna z Rolnik szuka żony 4 Screen z Facebook.com/Justyna z Rolnik szuka żony 4

Zakochani nie spędzą jednak świąt razem, ponieważ Justyna przebywa aktualnie w Anglii. Dziewczynie nie udało się także poznać mamy Zbyszka, ponieważ kiedy się widzieli, mama była akurat w sanatorium. Jednak Sylwestra spędzą już razem, i to w Anglii. Zbyszek bowiem wykazał się inicjatywą.

Zrobił mi niespodziankę i kupił bilety na lot do Anglii - pochwaliła się Justyna.

Justyna od początku wyróżniała się pośród wszystkich kandydatek. List wysłała do Karola i było to prawdziwe dzieło sztuki. Potem dowiedzieliśmy się, że jest osobą bardzo wierzącą i wierzy, że Bóg pozwoli jej znaleźć odpowiedniego kandydata na męża. Jej wizerunek został jednak solidnie nadszarpnięty, kiedy okazało się, że brała udział w dość dwuznacznym programie "Gra wstępna".

Czuję, że to jest ingerencja pana Boga, że to musiało tak wyglądać. To było mi potrzebne. Jestem teraz na dobrej drodze. Gdy obejrzałam jeszcze raz ten program to pomyślałam sobie: Boże, dziewczyno, jak tyś kiedyś cierpiała - skomentowała to teraz.

JZ

Więcej o:
Komentarze (20)
Rolnik szuka żony. Najbardziej kontrowersyjna uczestniczka ma chłopaka! Znacie go z programu. "Rano odwiózł mnie na dworzec"
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 37 razy 25

  Czy on upadł na głowe tylko nie ta psychopatka

 • Gość: vgj

  Oceniono 19 razy 17

  To zart?

 • Gość: gosc

  Oceniono 23 razy 13

  Nie wierze jej żeby go nie skrzywdzła

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 9

  W programie mówił, że spotka się z jakąś piękną Moniką, teraz rzekomo z Justyną. Nawet jak jest to prawda to po co ta kobieta pisze, że została u niego na noc, a potem zdziwiona, że plotkują. ..Źle nie życzę, ale nie pasują do siebie.

 • mihowski

  Oceniono 9 razy 5

  "Sylwestra spędzą już razem, i to w Anglii. Zbyszek bowiem wykazał się inicjatywą.
  Zrobił mi niespodziankę i kupił bilety na lot do Anglii - pochwaliła się Justyna"

  No ależ ambitny inwestor ;)

 • Gość: ola

  Oceniono 5 razy 3

  Ktoś sobie robi jaja z tabloidów i z widzów . On jest w związku z inną kandydatką,wiadomo z kim.a to takie mydlenie oczu, Wkrótce się o tym przekonacie,

 • Gość: Z.k

  Oceniono 7 razy 3

  No bez jaj! Czytam i oczom nie wierzę.Ale różne są gusta ,to fakt.Ale że aż taka desperacja ogarnęła Justysię,to nie wierzę.Zbyszek chociaż wielkiego świata zasmakuje,ale nie wiem jak długo to będzie.

 • Gość: Greg

  Oceniono 4 razy 2

  To już wymyślają twórcy tego badziewia, żeby się kręciło i żeby kasiora leciała

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX