Wszystko jasne! Rozenek i Majdan z własnym reality show. "Iron Majdan" ma być prawdziwą próbą dla ich związku

Już wiosną 2018 roku będziemy mogli ponownie oglądać Małgorzatę Rozenek i Radosława Majdana razem na małym ekranie. Własne reality show ma być próbą dla ich małżeństwa.

Fani jednego z najbardziej popularnych obecnie małżeństw w polskim show-biznesie, czyli Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana, już zacierają ręce. Wiosną 2018 roku czeka ich nie lada gratka. Na antenie TVN-u startuje nowy program typu reality show, którego głównymi bohaterami będzie "Perfekcyjna" i były bramkarz. Ich nowy projekt do tej pory owiany był tajemnicą. Aż do dziś.

Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, program będzie zatytułowany "Iron Majdan". Para będzie w nim podróżować po całym świecie. Każdy odcinek będzie się odbywał w innym zakątku globu. Majdanów czekają zadania do wykonania, niektóre naprawdę ekstremalne.

Będą poddawani próbom, przez co sprawdzą, czy mogą na sobie polegać i czy są idealnym małżeństwem - podaje portal "Wirtualnemedia.pl".

Co o nowym programie mówią sami główni zainteresowani?

To był hardcore! Mnóstwo momentów kryzysowych, bo dostawaliśmy bardziej ekstremalne zadania niż w "Azji Express". Po tym jednak jesteśmy już pewni, że możemy na siebie liczyć w każdej sytuacji – cytuje małżeństwo portal "Party".

O wspólnym programie pary mówiło się już od jakiegoś czasu. Pod koniec listopada skontaktowaliśmy się z menedżerem Małgorzaty Rozenek:

To jest taki format, który został specjalnie stworzony przez stację dla Małgorzaty i Radka (...). To będzie coś zupełnie innego i nowatorskiego - powiedział nam wtedy Wiktor Krajewski.

Spekulacje na temat nowego programu dodatkowo regularnie podsycała Małgorzata Rozenek. Wrzucała na Instagram zdjęcia z różnych miejsc np. z lotniska, bądź też pokazujące ją w dość niecodziennym wydaniu. Na jednej z fotografii widzimy ją w kaloszach, roboczej kurtce, do tego umorusaną błotem. Zdjęcia podpisywała tajemniczo: "Sekretny projekt".

Przypominamy, iż para wzięła już udział w 1. edycji popularnego programu "Azja Expres". Jak myślicie, ich nowy nowy program będzie hitem? Planujecie oglądać?

AG

Więcej o:
Komentarze (77)
"Iron Majdan". Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z własnym programem. Kiedy premiera?
Zaloguj się
 • kitciwoko

  Oceniono 61 razy 55

  Promowanie tych pajaców jest promowaniem chamstwa i totalnym brakiem szacunku dla widza!
  Wstyd tefałen!

 • dodosdontquack

  Oceniono 53 razy 51

  Nie Iron, tylko Silicon & Botox Majdan.

 • forfiter_jr

  Oceniono 36 razy 34

  Będzie konkurencja dla "rolników":D

 • Jan Janusz

  Oceniono 27 razy 23

  Ktoś tą wątpliwą rozrywkę w ogóle ogląda?
  Trzeba mieć nieźle poprzewracane w głowie by tracić czas swojego życia, oglądając taki chłam przed telewizorem.
  Nabotoksowana larwa, pełna chamstwa i braku manier, udająca kobietę z salonów i łysiejący, niespełniony były łapacz piłek. I pomyśleć, że jeszcze dostają hajs za wielotygodniowe wakacje, za które płacą frajerzy, oglądający bloki reklamowe, dłuższe niż niejeden film...
  Do czego zmierza to wszystko..?

 • vontomke

  Oceniono 23 razy 21

  To ktoś jeszcze ogląda telewizję?

 • Gość: martencja

  Oceniono 21 razy 19

  Majdan ma więcej botoxu od Gosi :)

 • Gość: ble, ble, ble ...

  Oceniono 16 razy 16

  RoDZYnek zrobiła sobie balony,
  a czy Radek już powiększył fujarę?
  bez tego nie będzie szoł!

 • biesczad1

  Oceniono 15 razy 15

  Wszystko jest na sprzedaż - jeśli ciemny lud to kupi...

 • Gość: IQ

  Oceniono 12 razy 12

  Pani Rodzynek już podsumowała program Iron Majdan zanim ukazał się na wizji. Dowiedzieli się dzięki niemu, że mogą na sobie polegać. To tak jak opowiedzenie zakończenia filmu przed premierą. Spalony program już na starcie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX