Mateusz Gessler wycofał się z "Hell's Kitchen"!

Żałujecie?

Nie zobaczymy jednak kolejnego Gesslera w telewizji. Mateusz Gessler zrezygnował z "Hell's Kitchen".

To, że syn Adama Gesslera będzie gospodarzem polskiej edycji popularnego programu "Hell's Kitchen" ogłoszono zaledwie kilka dni temu (Zobacz:  To już pewne! Syn Adama Gesslera poprowadzi polską wersję "Hell's Kitchen" ). Już mówiło się o pojedynku na oglądalność między Mateuszem a jego ciotką, Magdą Gessler i jej "Kuchennymi rewolucjami". Główny zainteresowany wycofał się jednak z programu.

Mateusz Gessler wycofał się z prowadzenia pierwszej edycji "Hell's Kitchen - Piekielna kuchnia" z powodów osobistych. O tym, kto poprowadzi program poinformujemy w oficjalnym komunikacie - mówi Wirtualnemedia.pl Jan Kępiński, szef firmy Jake-Vision, która zajmuje się produkcją reality-show.

Mateusz GesslerMateusz Gessler Polsat Polsat

łody restaurator zadebiutował też w jednym z odcinków polsatowskiego "Top Chefa". Dał się poznać jako bardzo wymagający i surowy szef. Nie stosował wobec uczestników kulinarnego show żadnej taryfy ulgowej. Nie szczędził złośliwości i nie przebierał w słowach.

Zobacz, jak to ku***wa wygląda, chcesz to wydać? To nie będzie miało ani smaku, ani wyglądu. Jesteście bandą jełopów! Mam psa. Nawet psu bym tego nie dał! - krzyczał.

Innym razem denerwował się:

Wasza robota jest do d*py. Chcesz, żebym zamknął lokal? Macie 2 minuty - komenderował Gessler, obficie przeklinając.

Jego cięty język i odważne zachowanie przypadły do gustu szefom stacji.

Od początku był murowanym kandydatem do roli polskiego Gordona Ramseya. Wszyscy byli nim zachwyceni. Co prawda w produkcji przewinęło się jeszcze nazwisko Amaro, ale nie miał z Mateuszem Gesslerem najmniejszych szans - mówi nasze źródło w produkcji nowego show.

Młody restaurator (prowadzi restaurację "Warszawa Wschodnia") zadebiutował w jednym z odcinków polsatowskiego "Top Chefa". Dał się poznać jako bardzo wymagający i surowy szef. Zdecydowanie ma zadatki na polskiego Gordona Ramsaya, któremu "Hell's Kitchen" przyniósł wielką popularność na całym świecie.

Zobacz, jak to ku***wa wygląda, chcesz to wydać? To nie będzie miało ani smaku, ani wyglądu. Jesteście bandą jełopów! Mam psa. Nawet psu bym tego nie dał! - krzyczał Gessler w "Top Chefie".

Innym razem denerwował się:

Wasza robota jest do d*py. Chcesz, żebym zamknął lokal? Macie 2 minuty - komenderował Gessler, obficie przeklinając.

Jego cięty język i odważne zachowanie przypadły do gustu szefom stacji.

Od początku był murowanym kandydatem do roli polskiego Gordona Ramsaya. Wszyscy byli nim zachwyceni. Co prawda w produkcji przewinęło się jeszcze nazwisko Amaro, ale nie miał z Mateuszem Gesslerem najmniejszych szans - mówi nasze źródło w produkcji nowego show.

Kogo widzicie w roli Gordona Ramsaya zamiast Mateusza Gesslera?

Zobacz wideo

Abc

Więcej o: