Kuba Wojewódzki zmierzy się z "nowym Wojewódzkim"! To będzie szczególny odcinek, bo...

Stracie tytanów?

Kuba Wojewódzki już kilka miesięcy temu na łamach "Polityki" nazwał Łukasza Jakóbiaka swoim następcą. Już niedługo będziemy mieli okazję sprawdzić, jak Kuba wypadnie w konfrontacji z Kubą 2.0 - Wojewódzki do swojego programu zaprosił bowiem Łukasza Jakóbiaka.

Kuba WojewódzkiKuba Wojewódzki KAPIF KAPIF

Co ciekawe, wspomniany odcinek "Kuba Wojewódzki show" jest szczególny także dla Jakóbiaka. Nagranie programu "Króla TVN" zbiegło się z pierwszymi urodzinami "20m2 Łukasza".

Łukasz JakóbiakŁukasz Jakóbiak Screen z Facebook Screen z Facebook

Łukasz Jakóbiak swoją przygodę z show-biznesem zaczął wiele lat temu. Po prostu robił sobie zdjęcia z gwiazdami. W jego albumie znalazły się takie sławy jak Celine Dion czy Emmanuelle Seigner. Z niektórymi udało mu się nawet zamienić kilka słów.

Miałem okazję spotykać wielkie gwiazdy, zazwyczaj z nimi rozmawiałem, te osoby poza kamerami są naturalne, są sobą. Chciałem pokazać więcej takich gwiazd właśnie w takim świetle. Stąd moje rozmowy w 20m2 - mówi nam gospodarz talk-show.

Łukasz Jakóbiak, celine dionŁukasz Jakóbiak, celine dion mat. prywatne mat. prywatne

Równolegle Jakóbiak aktywnie uczestniczył też w salonowym życiu towarzyskim. Dzięki kontaktom, nawiązanym na imprezach, mógł rozkręcić własny talk-show, czyli 20m2 Łukasza. Co tydzień w sobotę na kanale Jakóbiak na Youtubie, pojawia się kolejny odcinek - czyli rozmowa z kolejną gwiazdą. Jego wywiady nagrywane są jego 20 metrowej kawalerce, a jak sobie poradzi w wielkim studiu nagraniowym TVN, gdy to on będzie pod ostrzałem pytań? Przekonamy się już niedługo!

Łukasz JakóbiakŁukasz Jakóbiak WBF WBF

zuz

Więcej o: