Marta Nawrocka zagościła niedawno w Lubelskim Centrum Spotkania Kultur podczas opery 'Halka". Małżonka Karola Nawrockiego na Instagramie pochwaliła Operę Lubelską za wspieranie akcji charytatywnej na rzecz Frania Styły, chłopca walczącego z dystrofią mięśniową Duchenne’a. "Dziękuję artystom, organizatorom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do tej pięknej podróży w czasie i sprawili, że ten wieczór był magiczny" - napisała prezydentowa.
Na zdjęciach opublikowanych przez Martę Nawrocką w mediach społecznościowych możemy zobaczyć prezydentową w czarnej eleganckiej bluzce z falbaniastymi rękawami oraz opaską we włosach. W rozmowie z Plotkiem stylistka Magdalena Łyko-Grzegorzak oceniła look pierwszej damy jako bardzo udany. - Stylizacja utrzymana w czerni - ten kolor zdecydowanie pasuje pani prezydentowej. Pani Nawrocka prezentuje się bardzo klasycznie, a falbaniaste rękawy wprowadzają modowy akcent. To świetny zabieg stylizacyjny, który ożywia prostą formę i sprawia, że sukienka nie jest zbyt oczywista. Wiele marek w tym sezonie oferuje bluzki, sukienki, a nawet swetry z takimi zdobieniami - podkreśliła ekspertka. W dalszej części swojej wypowiedzi specjalistka pochwaliła również dół stylizacji Nawrockiej. - Spódnica o długości midi nadaje sylwetce wdzięku i podkreśla elegancki charakter zestawu. Opaska na włosach jest tu trafionym dodatkiem - to aktualnie bardzo modne akcesorium, które dodaje lookowi nowoczesnego, lekko francuskiego sznytu. Całość jest bardzo harmonija - wyjawiła Magdalena Łyko-Grzegorzak w rozmowie z Plotkiem.
20 października odbył się finał XIX Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina, który przyciągnął zarówno uczestników, jak i licznych gości z życia publicznego. Wśród widzów nie zabrakło Marty i Karola Nawrockich, którzy zasiedli na sali podczas koncertu finałowego. Marta Nawrocka zachwyciła swoją kreacją. Pierwsza dama wybrała wieczorową suknię w klasycznej czerni, której prosty fason podkreślał jej sylwetkę. Stylizację uzupełniały eleganckie dodatki, w tym subtelna czarna torebka oraz przyciągające wzrok futro. Jej włosy ułożone zostały w prosty, klasyczny sposób, doskonale komponując się z całością stroju. Cały look Marty Nawrockiej emanuje elegancją i ponadczasowym szykiem.
Miller mieszka luksusowo, ale wnętrza nie są z katalogów. Ogród robi wrażenie
Policja komentuje skandaliczny incydent na lotnisku. Wiadomo, co może grozić polskiemu celebrycie
Była ikoną telewizji, dziś niemal nie wychodzi z domu. "Jestem sama jak palec"
Olejnik wbiła szpilę Hołowni na wizji. "Wszyscy się śmieją z państwa". Ten nie gryzł się w język
Hakiel nie oszczędza Cichopek. Nie hamował się, mówiąc o kontakcie przez prawników
Olejnik zapytała Owsiaka o jego wynagrodzenie. Lider WOŚP mówi wprost
Nowe "obiektywne przesłanki" ws. zaginięcia Iwony Wieczorek. Chodzi o kierowcę białego auta
Aukcja Musiała na WOŚP z niespodziewanym finałem. Zszokowany aktor zabrał głos
Natalia Kukulska pokazała zdjęcie córki. 20-latka to kopia Anny Jantar