To DZISIAJ odbędzie się pierwsza rozprawa rozwodowa Solorza-Żaka!

Koniec małżeństwa.

W kwietniu, jako pierwsi, poinformowaliśmy o rozwodzie Zygmunta Solorza-Żaka i Małgorzaty Żak . Dziś odbędzie się pierwsza rozprawa.

Pozew rozwodowy został złożony przez Zygmunta Solorza-Żaka. Termin pierwszej rozprawy wyznaczono na 18 maja. Odbędzie się ona o 13:50 - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl Joanna Adamowicz z Sekcji Prasowej Sądu Okręgowego Warszawa-Praga.

Zygmunt Solorz-Żak, Małgorzata Żak.Zygmunt Solorz-Żak, Małgorzata Żak. KAPIF

Żakowie rozwodzą się po 20 latach małżeństwa. Mają dwoje dzieci : Piotra i Olę. Biznesmen ma jeszcze syna Tobiasa , z pierwszego małżeństwa z Iloną Solorz (przybrał jej nazwisko, rozwiedli się w 1991 roku).

Zygmunt Solorz-Żak, Małgorzata Żak.Zygmunt Solorz-Żak, Małgorzata Żak. KAPIF

Solorz jest drugim najbogatszym Polakiem (według tygodnika " Wprost" , pierwszy jest Jan Kulczyk ). Jego majątek szacowany jest na 7,9 miliarda złotych. Jak na jego finanse wpłynie rozwód?

Sprawa ta nie będzie miała żadnego wpływu na sytuację biznesową Zygmunta Solorza-Żaka, w tym na pozycję Zygmunta Solorza-Żaka w Polkomtelu, Cyfrowym Polsacie, Midasie oraz innych spółkach - poinformował rp.pl Tomasz Matwiejczuk, rzecznik biznesmena.

Byli małżonkowie podobno podzielili już majątek - dowiedział się nieoficjalnie portal rp.pl .

Zygmunt Solorz-Żak, Małgorzata Żak.Zygmunt Solorz-Żak, Małgorzata Żak. KAPIF

P.

Zobacz także:

Głośne rozwody w świecie bogaczy

Jak sobie radzą i kim są dzieci najbogatszych Polaków

Kim są i jak sobie radzą dzieci znanych polskich polityków

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.